Tygři zvládli závěr utkání a připisují tři body!

Klášterec hostil v dohrávce osmnáctého kola Krajské hokejové ligy tým HC Slovan Louny a utkání přineslo více než vyrovnaný souboj. Domácím se povedlo udeřit již v 5.minutě zásluhou Romana Mojžíše, ale vedení jim vydrželo jen necelou minutu, když se za záda Tichého trefil Adam Szakal. Hosté se v první třetině dostali do vedení v 11.minutě a jmenovitě to byl Jan Lochovský, který dokázal dostat půk do domácí branky. Tygři ještě do konce třetiny našli na inkasovanou branku odpověď a Tomáš Kokman se svým gólem postaral o průběžný stav 2:2. Ve druhé dvacetiminutovce se Tygři dokázali dostat do dvoubrankového vedení zásluhou Filipa Döringa a Viktora Kosiny a vedení 4:2 už vypadalo mnohem lépe. Louny se dokázali do konce třetiny trefit jednou a do šaten se tak šlo za stavu 4:3. Třetí třetina nabídla kromě pěti branek také mnoho faulů v posledních deseti minutách, kdy hra tak byla velmi rozkouskovaná. Slovanu se dokonce v závěrečném dějství povedlo otočit stav utkání z 3:4 na 5:4, ale závěr utkání už patřil jednoznačně domácím, kteří přidali do lounské sítě tři branky a utkáni tak nakonec vyhráli 7:5.
11. ledna 2023 | 19:00
7:5
2:2, 2:1, 3:2

branky a nahrávky: 5. Mojžíš (Ševčík), 20. Kokman (Nerad, Koblitz), 30. Döring (Kokman), 36. Kosina (Neuman, Nerad), 51. Hartman (Danyo), 51. Kokman (Kosina, Nerad), 58. Neuman (Koblitz, Mojžíš) – 6. Szakal (Csonka, Adámek), 11. Lochovský (Szakal, Csonka), 37. Tarant (Knobloch), 48. Adámek (Gebelt), 50. Hloucha (Adámek)

Klášterec nad Ohří: J. Tichý (P. Hrdina) — M. Koblitz, J. Barantál, J. Hartman, J. Boháč, V. Kosina — J. Neuman, R. Mojžíš, J. Vlastník, M. Hartman, R. Nerad, T. Kokman, D. Ševčík, F. Döring, M. Danyo

Louny: M. Charvát (D. Dorn) — M. Knobloch, J. Lochovský, P. Hloucha, O. Šedivý — M. Šafařík, M. Gebelt, M. Adámek, J. Velhartický, D. Tarant, L. Veselý, J. Csonka, A. Szakal

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...