Tygři v přípravě podlehli Bílině

Přátelský zápas? Tentokrát to v utkání domácích Tygrů proti Bílině vůbec tak nevypadalo. Hosté už ve čtvrté minutě vedli o dvě branky, Klášterec však do konce třetiny dokázal vyrovnat. Už v úvodní dvacetiminutovce mohli diváci na stadionu vidět hned pět vyloučení a několik menších potyček. Ve druhé třetině se to však s fauly "rozjelo" na plné obrátky. Rozhodčí měli v utkání plné ruce práce, ale k větší šarvátce nakonec došlo. Domácí Filip Döring a hostující Lubomír Sochor se do sebe pustili u domácí branky a oba poté putovali předčasné do sprch, když obdrželi tresty na pět minut + do konce utkání. Ani po této situaci se děj utkání nezměnil a "do akce" se nakonec bohužel museli zapojit i zdravotníci, kteří se po jednom ze střetů u mantinelu museli postarat o velmi silné otřeseného Tomáše Videa, který nakonec skončil na nosítkách a poté byl převezen na vyšetření do kadaňské nemocnice. Druhá třetina byla tak předčasně ukončena za stavu 3:4 a po úpravě ledu se dohrávala. Bílina se v posledním dějství utkání dostala do vedení 5:3. Domácím se stejně jako v první třetině povedlo vyrovnat stav a dokonce se v čase 58:37 dostali do vedení - to jim však vydrželo pouhých dvacet vteřin a za dalších devatenáct sekund už vedli hosté 7:6. Tímto výsledek skončilo také celé utkání, které nakonec nemůžeme snad ani jako přátelské označit.
5. září 2024 | 19:00 | Klášterec nad Ohří
6:7
2:2, 1:2, 3:3

branky a nahrávky: 20. F.Döring (R.Mojžíš), 20. R.Mojžíš, 38. J.Vlastník (J.Pöschl, M.Danyo), 54. D.Ševčík (M.Chlouba, Jan Barantál), 55. J.Jakab (T.Svoboda, R.Mojžíš), 59. J.Vlastník - 1. D.Bartoš (Kučera), 4. J.Jaroš (P.Mašek, R.Brandtner), 25. R.Hrnčíř (J.Jaroš), 36. D.Salnikov (P.Mašek, J.Musil), 47. J.Jaroš (J.Musil), 59. J.Jaroš (Kučera, Mašek), 60. J.Kaše (Bartoš)

Klášterec nad Ohří: Pešek (Vlček) - Hartman, Strunz, Jan Barantál, Jiří Barantál, Martin Pöschl, Svoboda, Nerad, Vlastník, Danyo, Döring, Chlouba, Kokman, Mojžíš, Ševčík, Videv, Jakab, Josef Pöschl

HC Draci Bílina: Pokuta (A.Adámek) - D Adámek, Druxa, Fryč, Kučera, Salnikov, Záhorec, Brandtner, Hrnčíř, Jaroš, Kaše, Mašek, Musil, Novotný, Bartoš, Sochor

1:1, 2:3, 2:2

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

9. září 2024

Přijďte s dětmi na náborovou akci Týden hokeje a užijte si spoustu hokejové zábavy. V Klášterci nad Ohří na zimním stadionu dne 26.9.2024 od 17.00 h.

7. září 2024

Přátelský zápas? Tentokrát to v utkání domácích Tygrů proti Bílině vůbec tak nevypadalo. Hosté už ve čtvrté minutě vedli o dvě branky, Klášterec však do konce třetiny dokázal vyrovnat. Už v úvodní...

Tygři ztratili náskok tří branek a německému soupeři nakonec podlehli.