Tygři si poradili s německým soupeřem!

Klášterečtí hokejisté odehráli v neděli druhé přípravné utkání a po velkém boji dokázali porazit SC Chemnitz 5:3. Ačkoliv se jednalo o přátelské utkání, vůbec to tak nevypadalo. Rozhodčí museli udělit několik desetiminutových trestů a diváci viděli i několik pěstních soubojů. V hostujícím dresu se ukázali také dva exklášterečtí hráči Jiří Charousek a Karel Novotný, který se dokonce dokázal prosadit i střelecky. Na domácí straně se představila nová posila z Kadaně "B" Michal Koreš, který tak bude v letošní sezóně působit právě v Klášterci. Největším překvapením pro domácí diváky bylo však na domácí straně "číslo 44". To oblékl Dorčo Dautovský, kterému je teprve 14 let!. Tento mladý a velice talentovaný hráč vedl v utkání Klášterec jako kapitán týmu a i přes jeho mladý věk si v utkání vedl více než dobře, když si přispal dokonce asistenci u poslední branky. Poslední přátelský zápas sehrají klášterečtí hokejisté 9.9. a to proti Nejdku.
30. srpna 2020 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

branky a nahrávky: 8. M.Koblitz (Koreš), 13. Vlastník, 17. Kosina (Hartman), 36. Vlastník, 60. Bečka (Vlastník, Hartman) - 4. Stiegler (Charousek), 17. Novotný (Braun, Hirsch), 32. Hirsch (Kneuse)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Blažek, Kosina, Kopica, Kozelnický, Koblitz O., Koreš, Suk, Hartman, Strunz, Bečka, Vlastník, Danyo, Dautovský, Bárta, Koblitz M.

Chemnitz: Kopp (Goldemann) - Stiegler, Wegner, Hirsch, Charousek, Novotný, Fritz, Braun, Kneuse, Strobelt, Rudolph, Lysk, Speck, Virch, Galvez, Rotäramel

19. září 2020 | 17:00

Utkání s Louny je odloženo.

25. září 2020

Upozornění pro návštevníky zimního stadionu.

24. září 2020

Klášterci se vstup do nové sezóny nevydařil

19. září 2020

Klášterečtí hokejisté zajížděli ke svému úvodnímu zápasu nové sezóny do Roudnice nad Labem a na cestu zpět domů si chtěli "přibalit" získané tři body - to se nakonec bohužel nepovedlo. Klášterec se v...