474 376 851 hcklasterec@email.cz

Tygři si poradili s německým soupeřem!

Klášterečtí hokejisté odehráli v neděli druhé přípravné utkání a po velkém boji dokázali porazit SC Chemnitz 5:3. Ačkoliv se jednalo o přátelské utkání, vůbec to tak nevypadalo. Rozhodčí museli udělit několik desetiminutových trestů a diváci viděli i několik pěstních soubojů. V hostujícím dresu se ukázali také dva exklášterečtí hráči Jiří Charousek a Karel Novotný, který se dokonce dokázal prosadit i střelecky. Na domácí straně se představila nová posila z Kadaně "B" Michal Koreš, který tak bude v letošní sezóně působit právě v Klášterci. Největším překvapením pro domácí diváky bylo však na domácí straně "číslo 44". To oblékl Dorčo Dautovský, kterému je teprve 14 let!. Tento mladý a velice talentovaný hráč vedl v utkání Klášterec jako kapitán týmu a i přes jeho mladý věk si v utkání vedl více než dobře, když si přispal dokonce asistenci u poslední branky. Poslední přátelský zápas sehrají klášterečtí hokejisté 9.9. a to proti Nejdku.
30. srpna 2020 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
5:3
3:2, 1:1, 1:0

branky a nahrávky: 8. M.Koblitz (Koreš), 13. Vlastník, 17. Kosina (Hartman), 36. Vlastník, 60. Bečka (Vlastník, Hartman) - 4. Stiegler (Charousek), 17. Novotný (Braun, Hirsch), 32. Hirsch (Kneuse)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Blažek, Kosina, Kopica, Kozelnický, Koblitz O., Koreš, Suk, Hartman, Strunz, Bečka, Vlastník, Danyo, Dautovský, Bárta, Koblitz M.

Chemnitz: Kopp (Goldemann) - Stiegler, Wegner, Hirsch, Charousek, Novotný, Fritz, Braun, Kneuse, Strobelt, Rudolph, Lysk, Speck, Virch, Galvez, Rotäramel