Tygři po vyrovnané partii s favoritem nakonec padli

Tygři v dalším kolem Krajské hokejové ligy přivítali na svém kluzišti favorita celé soutěže na postup do druhé ligy a lídra své skupiny Piráty Chomutov. První vzájemné utkání v Chomutově nedopadlo pro Klášterec vůbec dobře, když podlehl 2:14. V Klášterci na chomutovské hráče čekalo mnohem menší kluziště a také nakonec mnohem více práce. Domácí tým držel dvě třetiny se svým soupeřem krok a po druhé třetině byl stav 4:5 z pohledu Klášterce. Ve třetí třetině však došel domácím dech a hosté pěti brankami rozhodli o své výhře 4:10. I přes vysokou porážku předvedl Klášterec zatím svůj nejlepší výkon v sezoně a dokázal, že i s velký favoritem může držet krok.
6. listopadu 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:10
1:2, 3:3, 0:5

branky a nahrávky: 10. Videv (Tenkač), 24. Blažek (Vlastník), 35. Haluška (Tenkač), 36. Kulich (Prokeš) – 1. Rindoš (Kůs, Chlouba), 8. Charousek (Kůs), 25. Řezníček (Hartman), 29. Chrpa (Mála, Huňady), 36. Jaroš (Freiberg), 41. Chlouba (Rindoš, Bártek), 43. Charousek (Kůs), 52. Charousek (Chlouba, Kůs), 55. Mála (Chrpa, Huňady), 55. Jaroš (Řezníček, Kostourek)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – M. Koblitz, Blažek, Týr, Boháč, O. Koblitz, Kosina, Koreš – Bárta, Videv, Suk, Prokeš, Vlastník, Haluška, Hanka, Strunz, Bečka, Tenkač, Danyo, Kulich.

Piráti Chomutov: Hanuljak (Pecháček) – Hartman, Matějka, Klapka, Novák, Charousek, Žižka, Bártek – Mála. Huňady, Freiberg, Kůs, Řezníček, Rindoš, Chlouba, Kostourek, Jaroš, Chrpa.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!