Tygři po vyrovnané partii s favoritem nakonec padli

Tygři v dalším kolem Krajské hokejové ligy přivítali na svém kluzišti favorita celé soutěže na postup do druhé ligy a lídra své skupiny Piráty Chomutov. První vzájemné utkání v Chomutově nedopadlo pro Klášterec vůbec dobře, když podlehl 2:14. V Klášterci na chomutovské hráče čekalo mnohem menší kluziště a také nakonec mnohem více práce. Domácí tým držel dvě třetiny se svým soupeřem krok a po druhé třetině byl stav 4:5 z pohledu Klášterce. Ve třetí třetině však došel domácím dech a hosté pěti brankami rozhodli o své výhře 4:10. I přes vysokou porážku předvedl Klášterec zatím svůj nejlepší výkon v sezoně a dokázal, že i s velký favoritem může držet krok.
6. listopadu 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:10
1:2, 3:3, 0:5

branky a nahrávky: 10. Videv (Tenkač), 24. Blažek (Vlastník), 35. Haluška (Tenkač), 36. Kulich (Prokeš) – 1. Rindoš (Kůs, Chlouba), 8. Charousek (Kůs), 25. Řezníček (Hartman), 29. Chrpa (Mála, Huňady), 36. Jaroš (Freiberg), 41. Chlouba (Rindoš, Bártek), 43. Charousek (Kůs), 52. Charousek (Chlouba, Kůs), 55. Mála (Chrpa, Huňady), 55. Jaroš (Řezníček, Kostourek)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – M. Koblitz, Blažek, Týr, Boháč, O. Koblitz, Kosina, Koreš – Bárta, Videv, Suk, Prokeš, Vlastník, Haluška, Hanka, Strunz, Bečka, Tenkač, Danyo, Kulich.

Piráti Chomutov: Hanuljak (Pecháček) – Hartman, Matějka, Klapka, Novák, Charousek, Žižka, Bártek – Mála. Huňady, Freiberg, Kůs, Řezníček, Rindoš, Chlouba, Kostourek, Jaroš, Chrpa.

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří
2:3, 4:2, 1:4

Tygři si na úvod přípravy připsali vysoké vítězství!

12. srpna 2022

V prvním přátelském utkání přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým z nedaleké Kadaně a kdo zavítal na utkání, určitě nelituje. Obě mužstva se potkávají i v rámci Krajské hokejové ligy a...

Číst více >

Staň se hokejovým rozhodčím !

Číst více >

První přátelský zápas! Tygři přivítají Kadaň

10. srpna 2022

Čekání je u konce! Půl roku od posledního utkání "A"týmu se ve čtvrtek konečně dočkáme dalšího zápasu. Do města porcelánu přijede poměřit síly v přátelském utkání nedaleká Kadaň. Klášterec, který...