Klášterec si odnesl poctivé 3 body

Klášterec si z dnešního zápasu odnesl poctivě vydřené 3 body. Klášterec se vzchopil po prohře nad Děčínem a znovu vyhrál. Uvidíme i v dalších zápasech takovou bojovnost jakou předvedli v dnešním zápase?
9. října 2010 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
3:2
1:0,1:1,1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (studnička), Zmeškal, Kocek, Mašek, Hartman, Vošta, Martínek, Mistoler, Polanský, Stehlík, Šíp, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Řepík, Novotný, Suk, Szakal, Jáchym, MIklovič.

Vlci Jablonec nad Nisou: Štěrba (Hanousek), Duda, Beránek, Pulec, Petrmichl, Vozka, Abrahám, Příkazský, Měrtl, Rudiš, Stehno, Toudr, Kapička, Kadeřábek, Zeman, Peřina, Lemfeld.

V 7.minutě nahrál Martin Kocek na modrou čáru Tomáši Polanskému , který se prokličkoval až ke Štěrbovi a bez problémů zakončil. V první třetině byl Klášterec lepší a soupeře nepustil k žádné vyložené gólové šanci.

Ve 26.minutě pálil Tomáš Měrtl, odražený puk dorazil za Damaškova záda Daniel Stehno. Ve 28.minutě nahrál Petr Mikovič před branku Marku Jáchymovi a ten dopravil puk až za štěrbovi záda. Naopak ve druhé třetině byli Jablončtí o kapičku lepší než domácí. Jablonečtí měli více šancí ale Damašek v prekérních situacích podžel svůj tým.

Ve 3.třetině se Klášterec úspěšně ubránil v oslabení 5:3. V 55.minutě vyhazoval puk z obraného pásma Daniel Stehno, když v tu chvíli se vracel z trestné lavice zpátky na led Tomáš Měrtl , který překonal Damaška. Tři vteřiny před koncem utkání se prosadil Tomáš Polanský po nahrávce od Petra Martínka a Jiřího Panochy. Bylo to nuvěřitelné drama až do konce utkání. Klášterec si spravedlivě odnesl pěkné 3 body.