Poslední letošní zápas nevyšel.

Poslední zápas v roce 2018 mají bohužel neúspěšně klášterečtí hokejisté za sebou. Klášterec se tentokrát utkal s týmem Litoměřic "B" a po velkém boji prohrál 3:5. V první třetině padlla jediná branka a to jmenovitě z hole Radka Pavlaty. Tygrům "utekl" zápas ve druhé třetině, kdy se domácí dostali už do vedení 3:0. První branku Klášterce dal až minutu před koncem druhé části Marek Váňa. V posledním dějství se dostali klášterečtí dokonce na rozdíl jediné branky díky Jiřímu Vlastníkovi, ale domácím se povedlo opět odskočit na rozdíl dvou branek. Minutu před koncem hry svou druhou branku vykřesal jiskřičku naděje pro svůj tým Jiří Vlastník, ale bohužel dvacet vteřin před koncem trefil odkrytou klec domácí Daniel Opava a bylo rozhodnuto.
16. prosince 2018

branky a nahrávky: 3. Pavlata (Rusý), 23. Rusý (Pavlata), 34. Votrubec, 53. Smola, 60. Opava – 39. Váňa (Haluška, Bečka), 49. Vlastník, 59. Vlastník (Kosina, Bečka)