Polanský ukázal svou formu

Tomáš Polanský dnes ukázal svou vynikající formu. Svou formu dnes utvrdil dvěma překrásnými góly. Na Obě dvě branky mu přihrál Martin Kalinovič, který byl v dnešním utkání velice bojovný a perspektivní. Do první poloviny třetí třetiny se utkání nevyvíjelo v ničí prospěch, až před koncem utkání o stavu rozhodl Libor Řepík.

19. října 2011 | 18:00 | Klášterec
4:3
1:1, 2:2, 1:0

branky a nahrávky: 4. Polanský (Kalinovič), 25. Hofmeister (Žižka D.), 39. Polanský (Řepík, Kalinovič), 53. Řepík (Kalinovič, Loučka) - 2. Holánek, 26. Havlíček (Kaňka), 28. Jágr (Rittig)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Zavadil) - Mašek, Kocek, Žižka M., Řezníček, Loučka, Dostál, Koblitz, Žižka D., Řepík, Kalinovič, Polanský, Miklovič, Kadlec, Pražák, Hartman, Toman, Jáchym, Ptáčník, Růžek, Hofmeister.

HC Benešov: Meravý (Holánek) - Verbík, Jaškin, Verbík, Havlíček, Strnad, Drda, Jágr, Fišera, Žoha, Němec, Decsy, Kaňka, Holánek, Štěpánek, Starec, Medřický, Dvořák, Rittig.

První třetina byla velmi vyrovnaná. Na obou stranách padlo po jedné brance. Benešov se ujal vedení už ve druhé minutě po agresivní dorážce Lukáše Holánka. Klášterec dlouho neotálel. Už o minutu později na branku odpověděl dorážkou Tomáš Polanský po střele Martina Kalinoviče. Damašek pokryl Verbíkovu střelu skvělým zákrokem betony. Havlíček poslal šikovnou střelu kolem nohou Kocka. Damašek si s jeho střelou poradil.

Druhá třetina byla opět vyrovnaná počtem vstřelených branek. Na obou stranách padlo po dvou brankách. Začalo se i přitvrzovat na hře, oproti první třetině bylo mnohem více vyloučených hráčů a tvrdých soubojů u mantinelů. David Žižka poslal perfektní přihrávku křížem útočného pásma Jakubu Hofmeisterovi a ten už neměl žádný problém dopravit puk do prázdné branky. O půl minuty později Benešov odpověděl. Michal Kaňka poslal přihrávku Michalu Havlíčkovi, který si poradil s Damaškem výtečnou kličkou. Ve 28.minutě si Benešov připsal další branku. Jaroslav Rittig poslal přihrávku do středního pásma zcela volnému Radku Jágrovi a ten svůj samostatný únik proměnil krásnou střelou nad Damaškovo pravé rameno. Ve 39.minutě ukázal Tomáš Polanský svou prudkou střelu zápěstím přes tři hráče. Jeho střela prošla do levého rohu Meravého branky, asistence Libor Řepík a Martin Kalinovič.

V první polovině třetí třetiny Klášterec nevyužil dvě přesilové hry pět na čtyři a jednu přesilovou hru pět na tři. Ve druhé části už se to začalo vyjasňovat pro Klášterec, když se v 53.minutě prosadil Libor Řepík pěknou střelou do pravého horního rohu po přihrávce od Martina Kalinoviče a Jakuba Loučky.V závěru třetiny měl Klášterec možnost zvýšit stav při přesilové hře 5:3. Klášterci se tato situace nevyvedla.