Klášterec nezná porážku

Klášterec stále válcuje jednoho soupeře za druhým. Svou sílu ukázal i teď při utkání s Mostem, se kterým se prali o 1.místo tabulky. Klášterečtí hoši neznají porážku. Bude se jim dařit i v příštích zápasech?
28. září 2010 | 17:30 | Most
2:5
0:1, 0:1, 2:3

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 45. Vrtek (Martinec), 51. Böhm (Pekárik) - 1. Šíp (Stehlík), 24. Kocek (Šíp, Řepík), 42. Hartman (Novotný), 47. Stehlík (Kalinovič), 53. Šíp (Stehlík). Rozhodčí: Luzcków - Ondráček, Vaněk. Vyloučení: 9:12. Využití: 1:2.

Mostečtí Lvi: Melichar (Brzobohatý) - Martinec, Panuška, Havlůj, Kuncl, Brožovský, Müller - Hruška, Vrtek, Tauš - Nedrda, Pekárik, Bíza - Böhm, Tuomi, Baburin - Karel

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Zmeškal, Kocek, Mašek, Řezníček, Loučka, Vošta - Hartman, Kalinovič, Stehlík - Šíp, Polanský, Bečvář - Miklovič, Řepík, Novotný - Suk, Szakal, Jáchym - Panocha

Hned v 1.minutě zápasu poslal Klášterec do vedení Radek Šíp po nahrávce od Jana Stehlíka, když střelou od modré čáry překonal Melichara.

Ve 24. minutě našel Libor Řepík za Melicharovou brankou volného Radka Šípa, který poslal puk dále Martinu Kockovi na modrou čáru, odkud pálil až za Melicharovi záda.

Ve 42.minutě Karel Novotný vyhrál buly v útočném pásmu, jeho vyhraný puk zachytil Martin Hartman, který vymetl všecky pavučiny v Melicharově horním rohu. Ve 45.minutě Lukáš Martinec nahodil puk na Kaššáka, puk se však odrazil k dobře postavenému Vladislavu Vrtkovi a ten posla puk až do Kaššákovi branky. Ve 47.minutě poslal Mostu rychlou odpověď Jan Stehlík , když ho našel Martin Kalinovič zcela volného u Melicharovi branky. V 51.minutě posílá Ondřej Pekárik přihrávku na střed kruhu v útočném pásmu Milanu Böhmovi, který propálil shrumáž hráčů u Kaššákovi branky. O 2.minuty později upravil skóre zápasu na konečných 2:5 Radek Šíp po nahrávce od Jana Stehlíka. Klášterec stále nemůže najít přemožitele! Podaří se v sobotu 2.října Klatovům přemoct Klášterec?