Klášterec podlehl poslední Kobře Praha

Klášterečtí hokejisté nezvládli venkovní zápas proti poslední Kobře Praha a odvážejí si nelichotivý výsledek 1:5. Jediný čestný úspěch hostů zaznamenal Jan Toman , který snížil ve druhé třetině na 1:2. Domácí ale celé utkání Klášterec moc nepouštěli do vyložených situací, které oni naopak využili. Klášterec je tak po pátém kole s jednou výhrou a čtyřmi porážkami na posledním místě
3. října 2012 | 18:00 | Praha
5:1
2:0, 2:1, 1:0

branky a nahrávky: 1. Jakeš (Strnad), 5. Kouřil (Bláha), 39. Strnad (Jakeš), 40. Bárta, 43. Kocman M. (Jakeš) - 25. Toman (Kalinovič

Kobra Praha: Malík (Krch) - Ton, Čtveráček, Verbík J., Cafourek, Verbík R., Bláha, Fejt - Kocman, Jakeš, Strnad, Žáček, Paris, Bárta, Sekerka, Kouřil, Eis, Příhoda

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) - Kolčava, Hartman, Zicho, Čížek, Mašek, Dostál - Heindl, Kalinovič, Hofmeister, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Toman

Klášterec prohrával už po dvaceti vteřinách hry, kdy se o branku postaral Jiří Jakeš kterému nahrál na gól Luďek Strnad. Kobra využila této rychlé branky k napadání hostující branky a to se jí taky vyplatilo v šesté minutě kdy se trefil Tomáš Kouřil a poslal tak domácí do nečekaného a rychlého vedení. Do konce třetiny byli domácí aktivnějším celkem jako po celé utkání ale první třetina už branku nenabídla a tak se odcházelo do kabin za stavu 2:0.

Ve druhé třetiny viděla hrstka domácích i hostujících příznivců tři branky. Malou jiskřičku naděje vykřesal pro Klášterec ve 25. minutě Martin Kalinovič, který si našel nikým nekrytého Jana Tomana a ten i se štěstím dopravil puk do branky. Touto akcí ale pro Klášterec vše skončilo. Kobra ve 39. minutě přidala další branku a zvýšila tak stav na 3:1. Branku vstřelil Luděk Strnad z asistencí Jiřího Jakeše. O branku na 4:1, která byla zároveň takzvanou do šatny se postaral David Bárta těsně před sirénou.

Klášterec byl v celém utkání bohužel tím horším týmem a když ve 43.minutě vstřelil domácí Martin Kocman pátou branku domácích nebylo o vítězi pochyb. Kobra tak zaslouženě vyhrála 5:1 a posunula Klášterec opět na poslední místo tabulky.