Klášterec začal přípravu drtivým vítězstvím

Půlroční pauza utekla jako voda a ke slovu se opět hlásí hokej. V prvním přátelském utkání změřil Klášterec síly s nedalekým Ostrovem, který je účastníkem Krajské ligy mužů v Karlovarském kraji. Do Klášterce přivezli ostrovští velmi mladý tým, který také "doplatil" na svou nezkušenost a domácím nestačil už od úvodní minuty. Postupem času narostlo skóre do takové výše, že poslední třetina byla odehrána čistých 20.minut (tzn. bez zastavení času při gólu atd..). Tygři si nakonec poradili se svým soupeřem vysoko 22:2 a připsali si tak první vítězství. Nutno dodat, že i přes velmi nepříznivé skóre to Ostrov nezabalil a po celý zápas se snažil ze všech sil. V domácím dresu si také odbyl premiéru mladý útočník Milan Breczko, který si připsal hned sedm branek a přidal dvě asistence. Další utkáni sehraje Klášterec na domácím kluzišti 30.8. od 19:00 proti Chebu.
16. srpna 2019 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

branky a nahrávky: 2. Vlastník (Procházka,Bečka), 6. Procházka (Vlastník,Koblitz M.), 7. Drazdík (Zahrádka, Drobný), 12.Bečka (Procházka,Vlastník), 15.Breczko (Suk), 18. Breczko, 20. Zahrádka, 23. Suk (Drazdík), 23. Breczko (Hartman), 24. Vlastník (Koblitz M.), 26. Hartman (Breczko,Suk), 30.Breczko, 30. Bečka (Procházka, Vlastník), 32.Hartman (Breczko, Kosina), 34. Procházka (Vlastník, Drobný), 43. Koblitz O., 46. Breczko (Kozelnický, Hartman), 48. Zahrádka, 51. Breczko (Suk), 56. Breczko (Hartman, Suk), 58. Vlastník (Procházka, Koblitz O.), 60. Vlastník - 14. Jonák (Vondráček,Pazour), 46. Vondráček B. Rozhodčí: Hrubý - Kokman, Bláha

Klášterec nad Ohří: Hrdina (Tichý) - Koblitz M., Koblitz O., Kozelnický, Kosina, Drobný, Drazdík, Suk, Hartman, Breczko "C", Bečka, Vlastník, Procházka, Váňa, Zahrádka, Videv

Ostrov: Hasič (30.Seqvens) - Stránský, Vondráček B., Abel, Pazour, Danyo, Říhánek, Motl, Hurban, Vondráček R., Dušek, Stehlík, Černý, Pazour, Jonák, Struska

14. září 2019 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

Utkání v Kadani ODLOŽENO!

19. září 2019

Sobotní utkání SK Kadaň "B" - HC Tygři Klášterec nad Ohří se na žádost kadaňského týmu odkládá. Náhradní termín bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.

Projekt "Hodina pohybu navíc" pokračuje

16. září 2019

Tygři vydřeli první mistrovské body!

14. září 2019

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v prvním kole nového ročníku krajské hokejové ligy HC Slovan Louny. První třetina byla jasně v režii domácích, kteří svého soupeře k ničemu nepouštěli...