Klášterec vkročil do play-off vítězně!

Klášterečtí hokejisté přivítali v úvodním duelu semifinále play-off Roudnici nad Labem a v sérii na dva vítězné zápasy se chtěli ujmout vedení - to se jim také nakonec povedlo. Roudnice dokázala držet krok s domácím týmem jen v úvodní třetině, kterou Tygři ovládli 3:2. Ve druhém dějství se dokázali prosadit domácí dvakrát a to z hole Procházky resp. Váňi a před poslední třetinou tak vedli domácí 5:2. Poslední dvacetiminutovka patřila jednoznačně Klášterci, který dokázal přidat pět branek a v úvodním duelu play-off tak nakonec zvítězil vysoko 10:2. V kláštereckém dresu se blýskl útočník Václav Bečka, který se dokázal prosadit hned čtyřikrát a za zmínku určitě taky stojí pět kanadských bodů Jiřího Vlastníka. Klášterec se tak ujímá vedení 1:0 a už ve středu v Roudnici může v případě výhry postoupit do finále.
15. února 2020 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
10:2
3:2, 2:0, 5:0

branky a nahrávky: 7. Váňa (Týr, Vlastník), 11. Bečka (Vlastník), 15. Bárta (Kozelnický, Vlastník), 31. Procházka (Vlastník), 32. Váňa (Videv), 45. Procházka, 53. Hartman (Suk), 59. Bečka (Hartman, Suk), 59. Bečka (Vlastník, Procházka), 60. Bečka (Hartman) – 11. Pokorný (Kuchař, Kasal), 16. Pokorný (Kuchař, Kalla)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Bárta, Váňa, Koblitz M., Blažek, Videv, Suk, Hartman, Vlastník, Týr, Kozelnický, Chlouba, Bečka, Boháč, Koblitz O.

Roudnice n. L.: Fridrych - Pokorný, Čichovský, Brandejský, Křepelka, Kuchař, Lauko, Kalla, Barcal, Vejl, Kašička, Štosek, Vacek, Kasal