Klášterec prodloužil vítěznou sérii.

Na úvodní gól Kalinoviče v závěru první třetiny ještě hostující Holý brzy reagoval, po třech gólech během čtyř minut druhé třetiny se už ale Kobra nezvedla. Klášterec tak ze tří zápasů získal plný počet devíti bodů při celkovém skóre 19:8. Další dva zápasy budou mít nádech derby, v sobotu přijede Sokolov a ve středu zavítají hokejisté Klášterce do Mostu.
22. září 2010 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
4:2
1:1,3:0,0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 18. Kalinovič (Mašek, Řezníček), 24. Novotný (Panocha, Řepík), 26. Řezníček (Bečvář, Polanský), 28. Stehlík (Panocha, Polanský) - 19. Holý (Růžek), 59. Růžek (Horák)

Klášterec nad Ohří: Damašek - Změškal, Kocek, Mašek, Řezníček, Loučka, Koblitz, Kalinovič, Stehlík, Šíp, Polanský, Bečvář, Miklovič, Řepík, Novotný, Suk, Hartman, Jáchym, Panocha.

Kobra Praha: Malík - Lang, Vejvoda, Vacek, Horák, Koranda, Pazourek, Žáček, Bárta, Slanina, Růžek, Georgiev, Holý, Kouřil, Regner, Alexa.

V 18.minutě Ladislav Řezníček v obraném pásmu nahrál Onřeji Maškovi, který pálil ze středního pásma, puk se odrazil od Malíka až k MARTINU KALINOVIČOVI. V 19.minutě MARTIN HOLÝ dorazil střelu od Ladislava Růžka až za Damaškova záda.

Ve 24.minutě KAREL NOVOTNÝ tečoval střelu od od Jiřího Panochy, kterému nahrál Libor Řepík. Ve 26.minutě LADISLAV ŘEZNÍČEK propálil vše co mu stálo v cestě, asistence Jiří Bečvář a Tomáš Polanský. Ve 28.minutě JAN STEHLÍK dostal přihrávku od Jiřího Panochy a dorážel do prázdné branky, druhá asistence Tomáš Polanský. V 59.minutě Robert Horák pálil od modré čáry a jeho střelu dorazil do Damaškovi branky LADISLAV RŮŽEK. Klášterec získal ze tří zápasů 9 bodů.