Klášterci se proti Slovanu nedaří!

První mistrovské utkání v roce 2022 mají klášterečtí Tygři již odehrané. Již potřetí v letošní sezóně změřil Klášterec síly se Slovanem Louny a opět z toho byla porážka. Klášterec vstoupil do utkání v oslabené sestavě a na výkonu týmu to bylo určitě znát. Louny si v první třetině vytvořily náskok 3:1, který jim vydržel do 28.minuty, když se podruhé v utkání trefil Martin Danyo. Bohužel Klášterec toho více v utkání nepredvedl a v poslední třetině ještě jednou inkasoval a nakonec prohrál 2:4.
2. ledna 2022 | Louny
4:2
3:1, 0:1, 1:0

branky a nahrávky: 3. Šafařík (Růžek), 5. Dalecký (Růžek, Šafařík), 7. Růžek (Šafařík), 59. Šafařík (Růžek) – 1. Danyo (Blažek), 28. Danyo (Kosina)

Louny: D. Dorn — M. Knobloch, J. Vavrica, O. Kašpar, D. Kolčava, M. Kunrt — M. Šafařík, J. Růžek, R. Dalecký, J. Csonka, L. Veselý, V. Salač, D. Dittrich, D. Tarant, J. Velhartický, T. Kabourek

Klášterec nad Ohří: J. Tichý — V. Kosina, O. Blažek, M. Koblitz, J. Boháč — M. Danyo, J. Hanka, J. Barantál, J. Haluška, L. Tenkač, D. Drazdík, M. Videv, J. Vlastník, V. Bárta

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...