Finálové drama rozhodne až třetí duel

Klášterečtí hokejisté přivítali ve druhém utkání finálové série na svém kluzišti Louny a v případě výhry se mohli radovat z celkového vítězství v Krajské lize. Domácí hokejisté vstoupili do utkání velmi aktivně, ale i když se dokázali dostat do vedení, hostům se povedlo vždy srovnat. Ve druhé třetině se Klášterec dostal už do vedení 4:2 a vypadalo to s ním velmi dobře. Louny se však v rozmezí pouhých sedmi minut trefily hned třikrát a po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 4:5. Třetí třetina byla opravdu infarktová. Louny ještě minutu před koncem utkání vedly 7:5, ale klášterečtí předvedli, že vzdávat zápas se nemá ani minutu před koncem za nepříznivého stavu. Nejprve v 59.minutě vykřesal jiskřičku naděje Bronislav Andres, který vstřelil šestou branku a byl to také on, kdo v čase 59:46 poslal po vyhraném buly před hostující brankou puk přesně nad rameno Dorna. Klášterec tak dokázal dotáhnout stav na 7:7 a následovaly nájezdy. Ty se bohužel Klášterci vůbec nepovedly a nikdo z domácích nepřekonal lounského brankáře. Naopak lounských hráčům se povedlo poslat puk za záda Tichého hned v úvodních třech případech a utkání tak skončilo vítězstvím Loun 8:7 po samostatných nájezdech. Finále tak rozhodne třetí rozhodující duel, který se odehraje v neděli 8:3. od 17:00 v Lounech.
4. března 2020 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
7:8
2:2, 2:3, 3:2 - 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 11. Bečka (Vlastník), 17. Andres (Hartman), 23. Hartman (Andres, Chlouba), 28. Bečka, 46. Vlastník (Koblitz), 59. Andres (Koblitz), 60. Andres (Vlastník, Hartman) – 15. Kousek (Kunrt), 17. Vavrica (Rais, Szakal), 30. Růžek, 34. Salač, 37. Dittrich (Růžek, Panocha), 50. Růžek (Svoboda), 54. Salač (Šedivý), 60. Salač (TS)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Koblitz M., Blažek, Nerad, Kozelnický, Koblitz O., Bárta, Kosina, Váňa, Videv, Hartman, Andres, Vlastník, Bečka, Procházka, Chlouba

Louny: Dorn (Charvát) - Srb, Kolčava, Kunrt, Hloucha, Vavrica, Šedivý, Svoboda, Prokeš, Dittrich, Kousek, Rais, Salač, Panocha, Růžek, Szakal