Damašek nulu neudržel

Po druhé třetině to vypadalo pro Damaška velice slibně, jenže ve třetí třetině mu to překazili Jakeš a Paris. V první třetině byl Klášterec jako na střelnici, když nastřílel čtyři rychlé branky. Naopak Kobra Praha si to vybrala až ve třetí třetině. Tři rychlé branky dokázala nastřílet během necelých dvou minut. V té době však už bylo o jasné výhře Klášterce rozhodnuto.
26. října 2011 | 18:00 | Klášterec
7:3
4:0, 2:0, 1:3

branky a nahrávky: 6. Bečvář (Dostál), 8. Kalinovič (Miklovič), 9. Hartman (Bečvář), 11. Polanský (Kalinovič), 29. Řepík (Žižka M.), 39. Freiberg, 57. Kocek (Řepík) - 45. Jakeš (Pohl), 45. Jakeš, 48. Paris (Borovanský).

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Zavadil) - Mašek, Kocek, Koblitz, Řezníček, Loučka, Dostál, Žižka M., Žižka D., Řepík, Kalinovič, Polanský, Freiberg, Heindl, Pražák, Hartman, Bečvář, Miklovič, Štelcich, Ptáčník, Jáchym.

Kobra Praha: Krch (Malík) - Cafourek, Žáček, Boháček, Bláha, Pohl, Červený, Borovanský, Bárta, Paris, Kocman, Jakeš, Slanina, Koubek, Burian, Suchan.

První třetina byl v roli Klášterce. Kobra Praha se k žádné šanci vůbec nedostala. Klášterec vůbec soupeře nepustil k puku. Za to Klášterec byl jak na střelnice. Už v 5.minutě se ujal vedení, když Jiří Bečvář tečoval střelu od Jiřího Dostála. O dvě minuty později si Klášterec připsal na svůj účet další branku. Ve vlastním oslabení se utrhli Martin Kalinovič a Petr Miklovič. O další minutu později Martin Hartman přidal další branku po překrásné střele, na kterou mu přihrál Jiří Bečvář. Touto brankou byl Michal Krch donucen odejít z branky a nahradil jej Ondřej Malík. V 11.minutě Klášterec vedl už 4:0. Martin Kalinovič vyslal střelu na Malíka, kde stál Tomáš Polanský a střelu šikovně tečoval.

Ve druhé třetině bylo více vyloučených než branek. V rozmezí tří minut bylo vyloučeno bezmála osm hráčů, z toho byly jenom dva z Klášterce. V jednu chvíli se sešli na trestné lavici hostů čtyři hráči. Damašek se vytasil svým vynikající zákrokem ve skluzu, když chytil Cafourkovu střelu. Ve 29.minutě zvýšil na 5:0 Libor Řepík po přihrávce od Michala Žižky. Malík překrásně betonem vyrazil Pražákovu střelu. Ve 39.minutě se prosadil Petr Freiber střelou do prázdné branky.

Ve 45.minutě využila Kobra Praha přesilovou hru po střele Jiřího Jakeše, na kterou mu přihrál Jan Pohl. O deset vteřin později Kobra Praha přidala další branku. O tuto branku se znovu postaral Jiří Jakeš střelou mezi Damaškovy betony. Ve 47.minutě snížil Martin Paris střelou nad Damaškovo levé rameno, asistence Michal Borovanský. V 53.minutě se velmi přísně rozhodl hlavní rozhodčí, když odpískal trestné střílení ve prospěch domácího mužstva. Trestné střílení prováděl Tomáš Heindl, ale neúspěšně. v 57.minutě se prosadil Martin Kocek střelou k tyči po přihrávce od Libora Řepíka.