Ani na třetí pokus to nevyšlo! Tygři prohráli v Chomutově

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole Krajské hokejové ligy do nedalekého Chomutova, kde na ně čekal lídr tabulky domácí Piráti.
12. prosince 2021 | 16:00 | Chomutov
8:2
3:0, 2:2, 3:0

branky a nahrávky: 3. Daniel Badinka (Rindoš), 10. Kuncl (Kůs, Daniel Badinka), 15. Huňady (Rindoš, Kůs), 22. Rindoš, 25. Kůs (Klapka, Daniel Badinka), 49. Mežnar, 50. Kůs (Kuncl), 52. Rindoš (Huňady, Daniel Badinka) - 34. Dejmek (Koblitz, Kosina), 35. Prokeš

Piráti Chomutov: D. Svoboda – Klapka, Kuncl, Bártek, Petrásek, Novák, Dominik Badinka, Ferbas – Josef Rindoš, Kůs, Daniel Badinka – Jaroš, Freiberg, Mála – D. Šilar, Mežnar, Huňady – Vostiňák

Klášterec nad Ohří: Tichý – Koblitz, Blažek, Videv, Hartman, Nerad, Týr, Kosina – Koreš, Bárta, Prokeš, Vlastník, Toman, Tenkač, Danyo, Dejmek, Kulich

Převzato z piratichomutov.cz - Kateřina Kundertová, Eliška Ratiborská:

Na první trefu nečekali Piráti dlouho a už ve třetí minutě slavili díky Danielu Badinkovi, který brankáře prostřelil bekhendovým blafákem a stal se tak nejmladším střelcem v historii chomutovského áčka – 1:0. Přesně o sedm minut později se domácí radovali znovu, tentokrát po nahrávce prvního střelce, která mířila nejdříve k Jaroslavu Kůsovi a poté našla střelce Miroslava Kuncla – 2:0. Před koncem úvodního dějství se do soupeřovy sítě trefil ještě Patrik Huňady, který střílel z těsné blízkosti a využil tak přesilovku pět na čtyři – 3:0. O minutu později přišlo naopak oslabení tři na pět Pirátů, hosté ho však k brance nevyužili.

Do druhé třetiny vstoupili Tygři ve čtyřech kvůli nedovolenému bránění, které bylo odpískáno ještě na konci předchozí dvacetiminutovky. Početní převahu dokázali Chomutovští využít, i když podíl na trefě měly spíše brusle soupeře. Gól byl připsán Josefu Rindošovi – 4:0. Netrvalo to dlouho a ROCKNET ARÉNOU se mohla rozeznít ,Pátá!‘ Za třikrát překaženou rozehrávku hostů byl totiž odměněn Jaroslav Kůs – 5:0. To už se Kláštereckým přestalo líbit a vyhecovali se dokonce ke dvěma trefám za sebou. Jako první střílel ve čtyřiatřicáté minutě Ladislav Dejmek a minutu po něm Michal Prokeš – 5:2.

Poslední třetina však už byla opět v režii domácích, což se prokázalo v její polovině. Pod horní tyčku zavěsil Erik Mežnar a o necelou minutu později přidal svůj druhý gól zápasu Jaroslav Kůs – 7:2. Ani pětigólový náskok Pirátům ještě nestačil, a tak ještě osm minut před koncem utkání uzavřeli skóre přesnou střelou Josefa Rindoše z těsné blízkosti – 8:2. Na závěr si ještě hostující Ladislav Dejmek vysloužil osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.