Ani na třetí pokus to nevyšlo! Tygři prohráli v Chomutově

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole Krajské hokejové ligy do nedalekého Chomutova, kde na ně čekal lídr tabulky domácí Piráti.
12. prosince 2021 | 16:00 | Chomutov
8:2
3:0, 2:2, 3:0

branky a nahrávky: 3. Daniel Badinka (Rindoš), 10. Kuncl (Kůs, Daniel Badinka), 15. Huňady (Rindoš, Kůs), 22. Rindoš, 25. Kůs (Klapka, Daniel Badinka), 49. Mežnar, 50. Kůs (Kuncl), 52. Rindoš (Huňady, Daniel Badinka) - 34. Dejmek (Koblitz, Kosina), 35. Prokeš

Piráti Chomutov: D. Svoboda – Klapka, Kuncl, Bártek, Petrásek, Novák, Dominik Badinka, Ferbas – Josef Rindoš, Kůs, Daniel Badinka – Jaroš, Freiberg, Mála – D. Šilar, Mežnar, Huňady – Vostiňák

Klášterec nad Ohří: Tichý – Koblitz, Blažek, Videv, Hartman, Nerad, Týr, Kosina – Koreš, Bárta, Prokeš, Vlastník, Toman, Tenkač, Danyo, Dejmek, Kulich

Převzato z piratichomutov.cz - Kateřina Kundertová, Eliška Ratiborská:

Na první trefu nečekali Piráti dlouho a už ve třetí minutě slavili díky Danielu Badinkovi, který brankáře prostřelil bekhendovým blafákem a stal se tak nejmladším střelcem v historii chomutovského áčka – 1:0. Přesně o sedm minut později se domácí radovali znovu, tentokrát po nahrávce prvního střelce, která mířila nejdříve k Jaroslavu Kůsovi a poté našla střelce Miroslava Kuncla – 2:0. Před koncem úvodního dějství se do soupeřovy sítě trefil ještě Patrik Huňady, který střílel z těsné blízkosti a využil tak přesilovku pět na čtyři – 3:0. O minutu později přišlo naopak oslabení tři na pět Pirátů, hosté ho však k brance nevyužili.

Do druhé třetiny vstoupili Tygři ve čtyřech kvůli nedovolenému bránění, které bylo odpískáno ještě na konci předchozí dvacetiminutovky. Početní převahu dokázali Chomutovští využít, i když podíl na trefě měly spíše brusle soupeře. Gól byl připsán Josefu Rindošovi – 4:0. Netrvalo to dlouho a ROCKNET ARÉNOU se mohla rozeznít ,Pátá!‘ Za třikrát překaženou rozehrávku hostů byl totiž odměněn Jaroslav Kůs – 5:0. To už se Kláštereckým přestalo líbit a vyhecovali se dokonce ke dvěma trefám za sebou. Jako první střílel ve čtyřiatřicáté minutě Ladislav Dejmek a minutu po něm Michal Prokeš – 5:2.

Poslední třetina však už byla opět v režii domácích, což se prokázalo v její polovině. Pod horní tyčku zavěsil Erik Mežnar a o necelou minutu později přidal svůj druhý gól zápasu Jaroslav Kůs – 7:2. Ani pětigólový náskok Pirátům ještě nestačil, a tak ještě osm minut před koncem utkání uzavřeli skóre přesnou střelou Josefa Rindoše z těsné blízkosti – 8:2. Na závěr si ještě hostující Ladislav Dejmek vysloužil osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...