Klášterci se vstup do nové sezóny nevydařil

Klášterečtí hokejisté zajížděli ke svému úvodnímu zápasu nové sezóny do Roudnice nad Labem a na cestu zpět domů si chtěli "přibalit" získané tři body - to se nakonec bohužel nepovedlo. Klášterec se v duelu dokázal dostat po dvou třetinách do vedení 4:3 a poslední třetina tak slibovala ještě velký boj o výsledek. Po první desetiminutovce třetí části byl stav nerozhodný 5:5, když se za domácí prosadil Horák resp. Kuchař a za Klášterec Jiří Vlastník. Běžela 59.minuta utkání a všichni se už pomalu chystali na samostatné nájezdy, které rozhodují v Krajské lize při nerozhodném stavu, bohužel pro Klášterec k nájezdům už nedošlo. V čase 59:12 dal vítěznou branku domácího celku Horák na kterého ještě pár vteřin před koncem navázal jeho spoluhráč Pokorný, který poslal puk už do opuštěné klášterecké branky a Roudnice se tak díky velmi povedenému závěru utkání mohla radovat z prvních tří bodů do tabulky za výhru 7:5. Tygři si tak na svou bodovou kořist musejí ještě počkat. Druhé mistrovské utkání odehraje Klášterec v sobotu 26.9. od 17:00 a na domácím kluzišti mu bude soupeřem tým Loun.
19. září 2020 | 17:00
7:5
2:3, 1:1, 4:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Pokorný (Kuchař), 20. Kubica (Kuchař, Vejl), 22. Kubica (Kalla, Horák), 45. Horák (Kalla, Štosek), 48. Kuchař (Vacek, Pokorný), 60. Horák (Kuchař), 60. Pokorný – 5. Hanka (Bárta, Koblitz), 6. Procházka (Vlastník), 12. Kozelnický (Vlastník, Koblitz), 29. Bárta (Hanka, Vlastník), 46. Vlastník (Strunz, Koreš) Rozhodčí: Pavel Folk — Jakub Satran, Lucie Povová Diváci: 42

Roudnice n. L.: K. Kolařík — M. Štosek, M. Toman, M. Kopecký, L. Kašička, M. Hlavička — M. Kuchař, I. Horák, J. Pokorný, Z. Kubica, J. Kalla, M. Vacek, A. Vejl, O. Lauko, M. Mynařík, L. Čichovský, J. Vacek, M. Čichovský

Klášterec nad Ohří: J. Tichý — L. Kozelnický, M. Koreš, O. Koblitz, M. Koblitz, D. Nouzák, T. Svoboda — J. Vlastník, J. Hanka, V. Bárta, V. Procházka, M. Strunz, V. Bečka, J. Kulich, M. Hartman

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!