Klášterci skončila sezóna!

Klášterečtí hokejisté nezvládli po domácí prohře 1:5 s Louny ani druhé finálové utkání tentokrát na kluzišti soupeře a po prohře 0:4 jim tak skončila sezóna. Už úvodní třetina nevyšla Klášterci podle představ a po brankách Raise a Szakala prohrával 0:2. Domácím, kteří ovládli základní část a ve finále byli v roli papírového favorita se povedlo eliminovat všechny hostující střelce a dvě minuty před koncem druhé třetiny opět udeřili z hole Dittricha. Pohodlný náskok tří branek už Louny dokázaly udržet a v poslední minutě ještě upravil skóre na konečných 4:0 Prokeš. Klášterec má tak po sezoně a Slovan Louny nutno dodat že zaslouženě postupují do další fáze o postup do druhé ligy - Gratulujeme.
2. března 2019 | Louny
4:0
2:0, 1:0, 1:0

branky a nahrávky: 7. Rais (Szakal, Dittrich), 11. Szakal (Rais), 38. Dittrich (Rais), 60. Prokeš (Říha)