Klášterec nadělil Kobře sedm branek.

Klášterečtí hokejisté se po čtyřech porážkách v řadě konečně probrali a doma porazili Kobru Praha 7:4. Klášterec byl ve všech třetinách aktivnějším týmem a vítězství si zcela zasloužil. První třetinu vyhrál Klášterec 2:1. Ve druhé přidal další tři branky a zdálo se že náskok domácích je velmi dobrý. Ve třetí třetině nejprve Klášterec vstřelil dvě branky a stav 7:1 už pro hosty vypadal hrozivě. Poslední tři minuty ale Kobra předvedla velmi dobré akce, po kterých vsítila tři branky. Na víc už ale hostům nezbyl čas a domácí si připisují tři body.
12. října 2013 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
7:4
2:1, 3:0, 2:3

branky a nahrávky: Statistiky: Branky a nahrávky: 14. Loučka (Řepík), 20. Freiberg (Matějka), 30. Bečvář (Řepík), 38. Matějka (Žižka), 38. Bečvář (Mála), 43. Řepík, 45. Deveri – 14. Verbík (Tuček), 57 Čurda (Bárta), 59. Žáček (Bárta), 60. Paris (Tuček). Rozhodčí: Grech – Belko, Maloušek. Diváci: 220.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Žižka, Kabeláč, Loučka, Koblitz, Pokorný, Mašek, Freiberg, Mála, Matějka, Řepík, Jáchym, Deveri, Diviš, Bečvář, Suk, Heindl.

Kobra Praha: Mouček (Malík) – Ton, Pohl, Verbík R., Čtveráček, Verbík J., Sem, Cafourek, Muláček, Čurda, Jakeš, Slanina, Tuček, Bárta, Paris, Strnad, Žáček, Sekerka, Novák

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém ledě přední celek tabulky a to jmenovitě Kobru Praha. Hned na začátku první třetiny se ukázalo, kdo bude pánem na ledě. Klášterec hrál po dlouhé době velmi dobrý hokej. První branky se domácí fanoušci dočkali ve 14.minutě. Libor Řepík našel před brankou najetého Jakuba Loučku, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Klášterci ale vedení vydrželo jen pár vteřin. Kobra hned po buly zavelela k útoku a Jakub Verbík vyrovnal. Poté se hrál ospíše ve středním pásmu, kde ale měl puk na hokejkách častěji Klášterec. Když už se pomalu schylovalo k odchodu do kabin udeřil domácí tým podruhé. Petr Freiberg zasunul puk mezi betony hostujícího brankáře a domácí tak šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Druhé dějtství bylo jasně v režii domácího celku. Klášterec bušil do hostující obrany, která však zatím držela. I Kobra měla pár příležitostí ke skórování, ale vždy ztroskotala na Damaškovi. Ve 30.minutě nastala chvíle Jiřího Bečváře.Ten si nejprve našel puk ještě před červenou čárou, poté si krásně obhodil o mantinel posledního obránce pražanů a nakonec si počínal jako zkušený mazák a beckhendovou kličkou prostřelil brankáře. Tato akce si opravdu zasloužila potlesk domácího publika. Poté zahrozila i Kobra, když se po její akci pokoušel překonat Damaška Jiří Jakeš ale bezúspěšně. A tak opět udeřil Klášterec. Lukáš Matějka přidal čtvrtý klášterecký gól a domácí tým se tak dostal poprvé v sezóně do tak výrazného vedení. Ještě v té samé minutě se znovu prosadil Jiří Bečvář,který dostal puk před brankou a lehkou střelou prostřelil k úžasu všech hostujícího brankáře. Domácí stadion v té době málem spadnul.

Poslední třetina nabídla hned pět branek. Šestou branku domácích přidal klášterecký sniper Libor Řepík hned ve 43.minutě. O dvě minuty ho napodobil Danko Deveri a domácí vedli už 7:1 a domácí fanoušci začali křičet deset, deset, deset. Vytoužené desítky se však nedočkali. V posledních třech minutách úřadovala totiž Kobra, která dokázala zásluhou Čurdy, Žáčka a Parise ještě upravit skóre na konečných 7:4.