Z Moravských Budějovic bez bodů

V sobotu zajížděli klášterečtí hokejisté k utkání na led Sršňů z Moravských Budějovic. Po dlouhé cestě vstoupili do zápasu velmi aktivně a vypracovali si několik gólových příležitostí. Žádnou však neproměnili a tak trestali domácí. Vedení Sršňů 2:0 se podařilo Klášterci ve druhé třetině snížit brankou Jiřího Bečváře. O osudu utkání bohužel rozhodl nástup do 3. třetiny, kdy hned v první minutě domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek a následně pak zvýšili náskok na 4:1. I přes snahu se však klášterečtí dočkali pouze branky Marka Jáchyma, který v posledních vteřinách korigoval výsledek zápasu na 4:2.
27. září 2014 | Moravské Budějovice
4:2
2:0, 0:1, 2:1

branky a nahrávky: 10. Šaur, 18. Matějka (Sobotka), 41. Barták (Pelikán), 45. Horký - 36. Bečvář (Loučka), 60. Jáchym (Hrdlička, Strejček)

M.Budějovice: Dusík (Máj) – Jakeš, Sobotka, Randa, Forman, Sechovec, Peroutka, Latner, Šaur – Kesner, Kadela, Trojan, Dostál, Matějka, Barták, Pelikán, Lupač, Gottlieb, Vlašín, Telesz, Horký

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Loučka, Žižka, Dobrovolný, Krstev, Strejček, Koblitz – Freiberg, Bečvář, Toman I, Hrdlička, Jáchym, Nguyen, Diviš, Toman II, Schönauer, Drazdík, Procházka

Reportáž z utkání na webu HC Moravské Budějovice
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...