474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec veze tři body

Lepší vstup do nadstavby si Klášterečtí snad ani nemohli přát. Z prvního utkání vezou plný bodový zisk. Přestože Severočechům gólově nevyšel vstup do utkání, podařilo se jim nepříznivý stav otočit. Největší podíl na vítězství má Ondřej Novák, který zaznamenal dvě přesné trefy v průběhu druhé třetiny.
5. ledna 2008 | 17:00
2:3
1:1, 0:2, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 12. Jaeger (Macek), 60. Verbík - 18. Pokorný (Řezníček), 22. Novák, 32. Novák (Řepík). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterečtí hokejisté se do svého Vodních Lvů pustili s vervou hned od úvodního buly a během prvních deseti minut zápasu svého soupeře přehrávali. Nepodařilo se jim ale využít tlak. Ve 12. minutě navíc udělali chybu v defenzivě, nepokryli soupeře a Michal Jaeger hrubky zkušeně využil. Inkasovaný gól kláštereckou ofenzivu na okamžik zmrazil. Severočeši se přizpůsobili soupeři, přestali bruslit, nepřesně si přihrávali a celkově se hrál divácky nepříliš atraktivní hokej. Přesto se Kláštereckým podařilo ještě před odchodem do kabin srovnat, když podél levého mantinelu prokloul Václav Pokorný a zavelel k obratu.

Ve druhé třetině prakticky zařídil vítězství Klášterce Ondřej Novák. Vzápětí po návratu z kabin poslal Klášterec do vedení po samostatné akci. Ve 32. minutě pak náskok Kláštereckých ještě zvýšil. Vnesl tak klid na hokejky svých spoluhráčů, kteří se obtížně vyrovnávali se soupeřovou hrou na hranici pravidel.

Ve třetí třetině diváci dlouho čekali na gól. Ten přišel až v poslední minutě. Václav Pokorný zalehl puk a dostal dvouminutový trest za zdržování hry. Benešovský brankář zůstal na střídačce a domácí tak získali výhodu dvou mužů v poli. Tu také zúročili. 42 vteřin před závěrečnou sirénou snížil Jakub Verbík. Na víc už ale domácí neměli čas a body si odvezli Klášterčtí.

18. února 2023 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:1, 2:2, 1:0