474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec uzavřel základní část vysokou výhrou a vrátil se na druhou příčku tabulky

Klášterečtí hokejisté zakončili nadstavbovou část ve velkém stylu a v Jindřichově Hradci nastříleli šest branek. Až na výpadek ve druhé třetině podali výkon, který je slibným příslibem pro nadcházející play off. Výborně zahrála především nejmladší lajna, která zařídila tři góly.
27. února 2008 | 18:00
2:6
1:3, 0:2 1:1,

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 5. Ton (Šťastný, Cmunt J.), 60. Dolina (Vachulka, Ištvánik Mar.) - 3. Koblitz (Moro), 8. Moro (Vrtek, Kadlec), 16. Růžek (Řezníček), 34. Pokorný (Řezníček), 36. Novák, 49. Kadlec (Vrtek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Utkání začalo pro Severočechy více než slibbně. Ve 3. minutě si cestu do sítě našla střela Miroslava Koblitze od modré. Do konce přesilové hry v té chvíli zbývala Kláštereckým pouze vteřina. Stejně úspěšně si se svou početní výhodou poradili také domácí, když Damaška prostřelil Karel Ton. Hosté se ale nenechali zahanbit a v následujících minutách udělili soupeři lekci z produktivity. V polovině 8. minuty předvedl ukázkovou kombinaci čtvrtý útok. Do prázdné branky zakončoval Miroslav Moro. Před odchodem do kabin ještě uklidnil své spoluhráče Jindřich Růžek, který si počkal na přihrávku od Řezníčka, pronikl mezi obránci a potřetí překonal jindřichohradeckébho gólmana. Zatímco v první třetině měli více gólových příležitostí hosté, v úvodu druhé třetiny ledu vládl domácí tým. Klášterečtí jako by najednou nevěděli, co hrát, a jen díky Damaškovi si udrželi dvoubrankové vedení. Ke zvýšení skóre jim pak stačily pouze dvě akce. V přesilové hře zvyšoval přesbnou tečí Václav Pokorný, o dvě minuty později přebruslil celé kluziště Ondřej Novák a domácí gólman opustil svou svatyni. Do třetí třetiny vstupovali hosté s jasným cílem - neinkasovat. Ve 49. minutě se jim podařilo přidat šestou branku. Na hranici jihočeského brankoviště se ocitl nekrytý Martin Kadlec a s chladnou hlavou vyškolil střídajícího gólmana. Hostům se ale nepodařilo splnit pokyny trenéra do puntíku. Radost jim půl minuty před koncem pokazil Jakub Dolina. Důstojně se se svými hráči rozloučili také fanoušci Vajgaru, kteří i přes vysokou porážku vytrvale vyvolávali jmena všech svých hráčů.
17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2