Vlci hodně kousali

Chomutovští junioři si i přes porážku v minulém kole drží druhou příčku. Třetí Hvězda jim ale nebezpečně šlape na paty. Oba celky mají shodně 14 bodů a také stejný rozdíl skóre. Severočeši tak jen díky vyššímu poštu vstřelených branek zuby nehty brání druhou pozici.
28. října 2007 | ČEZ stadion v Chomutově
5:3
1:0, 2:1, 2:2

branky a nahrávky: Branky: Žemlička 2, Moro, Bureš, Vošta . Asistence: Toman st. 2, Moro 2, Hartman, Toman ml., Limberg V.. Vyloučení: 7:10. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:24.

Piráti Chomutov: Hollý (Novák) - Kotek, Hartman, Zacharenko, Ryvola, Ficker, Vošta, Kanči - Toman st., Žemlička, Moro, Toman ml., Limberg A., Chmel, Limberg V., Bureš, Cvrk, Zíka, Krebs, Žilík, Mašek

V neděli dopoledne byl vidět na Kláštereckém ZS pohledný juniorský hokej. Zasloužily se o to svým výkonem oba dva týmy. Naši hoši měli více ze hry, ale v 1.třetině to vyjádřili pouze jednobrankovým vedením. Ve 2.třetině jsme postupně zvýšili své vedení až na 3:0 a vypadalo to, že je rozhodnuto. Jenže Jablonečtí Vlci nedali svojí kůži zadarmo, a tak to byl boj až do samého závěru utkání. V 56.min dokonce hosté snížili na 4:3. Schylovalo se k dramatu, ale domácí byli proti. V 57.min nedávají Vlkům šanci na závěrečný nápor a pátou brankou potvrzují svoje vítězství.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér Chomutova): Dnešní zápas byl těžký. Myslím si, že rozhodly přesilovky. My jsme proměnili tři, soupeř jenom jedinou. Musíme myslet na páteční utkání s Letňany.
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...