V prvním přátelském utkání Tygři deklasovali Ostrov.

Tygři mají za sebou první zápasovou zkoušku před novou sezónou Krajské hokejové ligy. Do Klášterce přijel soupeř z Ostrova, který však přicestoval kromě brankáře s kompletním týmem Juniorů. Bohužel pro hostující tým se domácí celek sešel v téměř kompletní sestavě. Propast mezi juniorským a dospělým hokejem byla na kluzišti výrazně vidět a Tygři nakonec svému soupeři nasázeli šestnáct branek. Ostrov měl v utkání také několik šancí ke skórování, ale nakonec se mu ani jednou nepovedlo dostat kotouč do branky domácího Marka Peška, který tak vychytal čisté konto. Další utkání sehrají Tygři v úterý 3.9. proti německému Selbu. Zápas startuje netradičně ve 20:00.
29. srpna 2024 | 19:00 | Klášterec nad Ohří
16:0
4:0, 5:0, 7:0

branky a nahrávky: 7. Danyo (Bečka, Strunz), 10. Vlastník (Bečka, Koblitz), 13. Ševčík, 20. Vlastník (Chlouba), 21. Vlastník (Bečka, Boháč) 36. Nerad, 37. Pöschl (Jakab), 37. Mojžíš (Chlouba), 39. Vlastník (Bečka, Kosina), 44. Strunz (Jakab, Pöschl), 46. Ševčík (Vlastník, Strunz), 50. Strunz (Vlastník), 53. Vlastník (Bečka, Strunz), 56. Bečka (Danyo), 59. Pöschl (Ševčík, Kosina), 60. Kokman (Pöschl)

Klášterec nad Ohří: M.Pešek (L.Vlček) - J.Boháč, M.Strunz, M.Kohlitz, R.Nerad, V.Kosina, T.Svoboda, M.Danyo, J.Vlastnik, V Bečka, F.Döring, M.Chlouba, T.Kokmam "C", R.Mojžíš, D.Ševčík, T.Videv, J.Jakab, J.Pöschl, J.Hartman

Ostrov: M.Bíma - J.Kalous, F.Fišer, D.Kaprta, K.Holoubek, Š.Hes, P.Nosek, M.Stehlík, J.Pavlík, V.Bečka, O.Poler, L.Růžička, J.Uhlík, P.Uhlík, O.Litera

18. září 2024 | Bílina

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

27. září 2024

Ve čtvrtek 26.9.2024 od 17.00 h proběhlo na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří Dětské sportovní odpoledne v rámci projektu ČSLH Týden hokeje. Vedení hokejového klubu ve spolupráci s ČSLH provedlo...

9. září 2024

Přijďte s dětmi na náborovou akci Týden hokeje a užijte si spoustu hokejové zábavy. V Klášterci nad Ohří na zimním stadionu dne 26.9.2024 od 17.00 h.

Tygři v přípravě podlehli Bílině

7. září 2024

Přátelský zápas? Tentokrát to v utkání domácích Tygrů proti Bílině vůbec tak nevypadalo. Hosté už ve čtvrté minutě vedli o dvě branky, Klášterec však do konce třetiny dokázal vyrovnat. Už v úvodní...