Jakub Loučka | středa 20.8.2014

V prvním domácím utkáním vítězně

V prvním domácím přátelském utkání přivítali klášterečtí hokejisté soupeře z Děčína. Nezdar z minulého zápasu v Sokolově chtěli domácí hráči odčinit vítězstvím, což se jim také podařilo. Po velmi dobrém výkonu brankáře Kaššáka uhájili jednobrankový náskok v závěrečné power-play a zvítězili tak 5:4.

Reportáž ze zápasu: Klášterec nad Ohří - Děčín 5:4

přát, úterý 19.8.2014, 18:00
(1:0, 4:3, 0:1 )

6. Diviš (Schönauer, Toman), 22. Bečvář (Freiberg, Chotaš), 27. Hrdlička (Bečvář), 33. Jáchym (Bečvář, Váňa), 38. Kadlec (Jáchym) – 21. Volráb (Hříbal), 35. Vacek (Chamrád), 38. Volráb (Kaltenböck, Hříbal), 41. Oliverius (Kaltenböck)