Utkání proti Lounům rozhodla branka v poslední minutě!

Klášterečtí hokejisté si připsali v dalším utkání Krajské ligy mužů důležité vítězství, když dokázali po velmi vyrovnaném duelu porazit Louny brankou v poslední minutě. Klášterec vedl v utkání od 10.minuty a to když se prosadil Ladislav Dejmek. Hosty tato branka nepoložila a do konce prvního dějství dokázali vývoj utkání otočit. Druhá třetina se povedla domácímu celku na jedničku i díky výbornému Studničkovi v brance a střeleckým zásahům Marka Oplta a Jiřího Vlastníka. Ve třetí třetině nejprve vyrovnal lounský Adam Szakál, ale poslední slovo v utkání měli přeci jen domácí. Hrdinou tohoto duelu na klášterecké straně se stal Dominik Drazdík, který sice pár vteřin před rozhodující brankou zatopil domácím po hrubce v rozehrávce, ale poté se ukázal jako pravý střelec, když zužitkoval nahrávku Vlastníka a rozhodl tak utkání v čase 58:47 ve prospěch Klášterce.
26. listopadu 2017 | 17:00
4:3
1:2, 2:0, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Dejmek (Týr), 27. Vlastník, 37. Oplt (Toušek), 59. Drazdík (Vlastník, Suk) – 13. Gebelt (Červíček), 15. Salač (M.Szakál), 49. A.Szakál (Kolčava)

Klášterec nad Ohří: Studnička – O.Koblitz, M.Koblitz, Blažek, Kosina, Zendl, Týr – Vlášek, Toušek, Oplt, Drazdík, Vlastník, Suk, Dejmek, Kunc, Haluška

Louny: HC Slovan Louny: Charvát (Dorn) – Srb, Kolčava, M.Szakál, Trefný, Hloucha, Vavrica – Svoboda, Prokeš, Červíček, Gebelt, Kabourek, Šedivý, Veselák, Salač, A.Szakál, Dittrich.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...