Úspěšný víkend juniorů

O tomto víkendu nepoznali naši mladíci hořkost porážky. Děčínu nadělili v pátek dokonce sedm branek a zaslouženě se radovali z vítězství. V nedělním ukání přivítali na domácím ledě favorizovanou Hvězdu Praha. Chomutovští ale dokázali udržet se soupeřem krok a odnesli si bod za remízu 5:5.
7. října 2007 | ČEZ stadion v Chomutově
5:5
2:3, 2:2, 1:0

branky a nahrávky: Branky: Hartman, Žilík, Chmel, Limberg A., Toman st. Nahrávky: Kopáč 2, Žemlička, Chmel, Hartman . Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 15:41.

Piráti Chomutov: Hollý (Sudnička) - Kotek, Hartman, Kopáč, Ficker, Zacharenko, Ryvola, Vošta, Tichý - Moto, Toman st., Žemlička, Chmel, Limberg A., Toman ml., Zíka, Krebs, Žilík, Cvrk, Sanko, Limberg V.

Do Klášterce přijel v neděli kvalitní tým Hvězdy a od začátku dával najevo, že si přijel pro vítězství. Hosté začali pěkně z ostra. Čas 0:15 – 0:1. Čas 3:02 – 0:2! Jenže naši borci nejsou zvyklí dávat někomu body zadarmo. Čas 5:27 Žemlička vypichuje puk na modrou k Hartmanovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě – 1:2. Čas 10:45 Hvězda využívá přesilovku 5:4 a stav je 1:3. O minutu později proskakuje hostující obranou Žilík a snižuje na rozdíl jedné branky – 2:3.

Do 2.třetiny vstupujeme vskutku parádně. Čas 20:39 po Kopáčově asistenci je střelcem branky Chmel a je vyrovnáno – 3:3. Následuje naše přesilovka 5:4. Výborně a rychle sehraná kombinace – Kopáč, Chmel, Limberg A. a vedeme 4:3. Za tohoto stavu Hvězda výrazně přidala a posledních 10 minut 2.třetiny se hraje v její režii. V těchto chvílích několikrát vyniká v naší brance Juraj Hollý, přesto dvakrát inkasujeme a hosté opět vedou 4:5.

Ve 3.třetině hosté hlídají své vedení a naši hoši cítí šanci. Náš tlak se stupňuje a vyrovnání přichází v čase 56:04. Toman st. doráží Hartmanovu střelu – 5:5. Naši kluci z výborným soupeřem vybojovali bod a jasně tím dali najevo, že z Klášterce se jen tak body vozit nebudou

Ohlasy trenérů

Milan Novotný (asistent trenéra CHM): Nevyšel nám vstup do utkání. Chválím hráče, že dokázali ze stavu 1:3 otočit na 4:3 ve svůj prospěch. Kvalitní soupeř v utkání zvratů opět otočil na 4:5. V závěru jsme zvyšovali tlak a zaslouženě vyrovnali. Myslím si, že vzhledem k vývoji utkání si naši kluci bod zasloužili!
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...