Tygři vezou z Kadaně tři body!

Ve druhém kole Krajské hokejové ligy zavítal klášterecký tým do nedaleké Kadaně, kde se střetl s místním týmem. Klášterec vstoupil do první třetiny více než dobře a po pěti minutách hry vedl už 2:0. Domácím se podařilo snížit v deváté minutě hry zásluhou Nguyena. Druhá třetina nabídla divákům jen jedinou branku a to z hole kadaňského Bartóka, který se dokázal prosadit hned na začátku třetiny. Před závěrečnou dvacetiminutovkou byl tak stav vyrovnaný 2:2. Klášterci se povedl vstup do závěrečného dějství podobně jako do toho úvodního a díky brankám Martina Pöschla a Jakuba Krejsy odskočil domácím na rozdíl dvou branek. Kadaňští hokejisté se do konce utkání prosadili už jen jednou a Tygři si tak nakonec z těžkého utkání připisují tři body.
17. září 2022 | 16:00
3:4
1:2, 1:0, 1:2

branky a nahrávky: 9. Nguyen (Novák), 22. Bartók (Strunz), 54. Machyna – 4. Krejsa (Bečka), 5. Dautovský (Suk), 44. Pöschl (Krejsa, Danyo), 46. Krejsa (Danyo, Bečka)

Kadaň: D. Pechaček (L. Vlček) — P. Holan, V. Cestr, A. Novák, M. Strunz, J. Novák, A. Machyna — F. Šmejc, L. Bartók, J. Toman, L. Nguyen, J. Stoklásek, J. Kulich, L. Dejmek, L. Hrdlička, P. Macháček

Klášterec nad Ohří: J. Tichý (O. Kufa) — T. Svoboda, M. Pöschl, M. Koblitz, O. Blažek, R. Nerad, J. Boháč, V. Kosina — M. Chlouba, D. Suk, J. Kanický, J. Hanka, J. Krejsa, V. Bečka, L. Tenkač, D. Dautovský, M. Danyo

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...