Tygři si v generálce s chutí zastříleli

Poslední přípravné utkání před ostrým startem do nové sezóny odehráli klášterečtí hokejisté na domácím kluzišti proti tým SC Chemnitz. Hosté, kteří den před utkáním v Klášterci svedli bitvu v Chomutově proti místním pirátům (3:4) nastoupili do zápasu značně oslabeni o několik hráčů (Karel Novotný, Jiří Charousek atd..) předvedli v utkání bojovný výkon, ale na rozjeté domácí to nestačilo. Klášterec po celý zápas kontroloval hru a nakonec si připsal vysoké vítězství 10:0. Teď už čeká na klášterecké hokejisty ostrý start do sezóny, který přijde v sobotu v Kadani proti místnímu "B"týmu.
12. září 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

branky a nahrávky: 15. Kulich (Nerad, Haluška), 17. Blažek (Danyo, Strunz), 19. Bečka (Videv, Vlastník), 21. Danyo (Nerad, Bárta), 35. Prokeš (Nerad, Vlastník), 49. Bečka (Vlastník), 55.Bárta (Kanický), 56. Nerad (Vlastník), 56.Prokeš, 58. Haluška (Nerad, Vlastník)

Klášterec nad Ohří: Hrdina (Tichý) - Koblitz O., Koblitz M., Blažek, Nerad, Koreš, Bárta, Kanický, Danyo, Videv, Vlastník, Haluška, Kulich, Bečka, Strunz, Prokeš, Tenkač Trenér: David Suk

Chemnitz Crashers: Ried (Kopp) - Wegner, Stiegler, Neudecker, Poljew, Charly, Strobelt, Kneuse, Berlin, Radant, Fritz, Speck, Hirsch, Braun Trenér: Jiří Charousek

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

Lucie Gruntová byla kapitánkou ženské reprezentace na mistrovství světa

21. června 2022

Lucie Gruntová míří na Mistrovství Světa!

1. června 2022

Na Mistrovství světa žen "U18", které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu bude mít své zastoupení i klášterecký hokej. V nominaci totiž...

Hokejoví Tygři bojovali na turnaji

30. května 2022