Tygři si v dohrávce poradili s Lovosicemi.

V dohrávce Krajské hokejové ligy přivítal Klášterec na svém kluzišti tým Lovosic a po třech porážkách v řadě měl jasný cíl - výhru za tři body. Domácí, kteří nastoupili opět s několika juniory v sestavě se ujali po první třetině vedení 2:0 zásluhou Václava Bečky a Tomáše Kokmana. Od druhé třetiny se hrál poměrně vyrovnanější hokej a vstřelené branky se po šesti vteřinách hry dočkali i hosté. Tygři však opět přidali do konce druhého dějství dvě branky a před závěrečnou dvacetiminutovkou vedli 4:1. Poslední dějství přineslo hned sedm branek. Nejprve se trefil hostující Vandas, který tak snížil na rozdíl dvou branek a poté přišla parádní "pětiminutovka" domácích, kteří nasázeli soupeři hned čtyři branky a dostali se do vedení 8:2. Bohužel v závěru zápasu Klášterec trochu polevil a dovolil soupeři vstřelit další dvě branky. Nic se však nezměnilo na tom, že si Klášterec po třech porážkách v řadě mohl připsat tři body do tabulky za vítězství 8:4.
19. října 2022 | 19:00
8:4
2:0, 2:1, 4:3

branky a nahrávky: 9. Bečka, 16. Kokman (Döring), 24. Hartman (Kosina, Suk), 35. Dautovský (Kokman), 53. Bečka (Suk, Blažek), 56. Hanka, 57. Suk (Barantál, Kosina), 58. Dautovský (Döring) – 21. Pavlata (Povejšil), 46. Vandas (Pavlata, Zedek), 59. Vandas (Gudera), 60. Povejšil (Gudera)

Klášterec nad Ohří: O. Kufa (J. Tichý) — T. Svoboda, J. Barantál, O. Blažek, J. Hartman, J. Barantál, V. Kosina — D. Suk, M. Hartman, J. Hanka, T. Kokman, V. Bečka, F. Döring, D. Dautovský

Lovosice: A. Vitvar — V. Beneš, T. Zedek, J. Šulc, J. Haken, J. Vandas — Z. Fábry, K. Gudera, M. Hanzlíček, J. Bartoníček, R. Rusý, R. Pavlata, T. Povejšil, T. Drábek

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...