Tygři ovládli první přátelský zápas.

K prvnímu přípravnému utkání zajížděli klášterečtí hokejisté do nedaleké Kadaně, kde se střetli s místním "béčkem". Už od úvodních minut mohli sledovat diváci velmi rychlý a pěkný hokej v podání obou celků a nastolené tempo hry vydrželo po celý zápas. Klášterec se dostal po úvodní třetině do vedení 2:1, když se prosadili Václav Bečka a Jiří Vlastník. Za domácí snižoval po povedené individuální akci Josef Toman. Druhá třetina přinesla pět branek - dvě na straně domácích a tři klášterecké. Po dvou třetinách byl tak stav utkání 5:3 z pohledu Klášterce. Poslední dvacetiminutovka patřila už jednoznačně kláštereckým tygrům, kteří se postupně dostali až k deseti vstřeleným brankám a o osudu utkání bylo tak rozhodnuto. Kadaň ještě v posledních vteřinkách vstřelila čtvrtou branku a dala tak utkání konečnou podobu. První přátelský zápas tak skončil pro Klášterec vítězně 10:4. V kláštereckém dresu se v utkání představily dvě nové posily a to jmenovitě Martin Strunz, který se do Klášterce vrátil z Kadaně "B" a Martin Danyo, který v kláštereckých barvách také již před několika lety působil a nyní přestoupil z Ostrova nad Ohří.
20. srpna 2020 | 19:00 | Kadaň
4:10
1:2, 2:3, 1:5

branky a nahrávky: Branky Klášterce: Kosina, 2x Bečka, Vlastník, Suk, 2x Danyo, 2x Procházka, Vlk

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Koblitz M., Boháč, Blažek, Kosina, Suk, Bečka, Vlastník, Hartman, Danyo, Procházka, Videv, Vlk, Strunz, Kopica

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...