Tygři otočili zápas v Kadani!

Klášterečtí hokejisté odehráli v sobotu další utkání krajské hokejové ligy. Tentokrát bylo na programu "DERBY" proti nedaleké Kadani "B". Klášterec nevstoupil do zápasu vůbec dobře a už od páté minuty prohrával 0:2. V 8.minutě se dostal také ke slovu Klášterec, který zásluhou Václava Bečky sníżil. První branka tygry "nakopla" a do konce třetiny se trefily ještě dvakrát zásluhou Tomáše Berana a Martina Hartmana. Druhá třetina nabídla vyrovnanou hru a oba celky přidali po jedné trefě. V posledním dějství se dařilo lépe kláštereckým hráčům, kteří přidali zásluhou Martina Videva a Dominika Drazdíka dvě branky a nakonec si z velmi těžkého utkání připsali tři body. V dresu tygrů dostal v utkání také šanci mladý Jan Matějka, který se hned uvedl vstřelenou brankou.
9. prosince 2018

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Hubínek (Krstev), 5. Kočí (Toman), 36. Bartók (Holán) – 8. Bečka (Hartmann), 11. Beran (Drazdík, Bárta), 16. Hartmann (Váňa), 26. Matějka, 54. Videv (Bečka, Hartmann), 59. Drazdík (Bečka, Bárta)