16. srpna 2012
2:8
1:2, 0:2, 1:4

branky a nahrávky: Branky: 18. Kalinovič (Mála), 51. Mála (Ondráček) - 8. Salač (Novák), 12. Přeučil (Kunrt), 27. Bezpalec (Kacl), 37.Salač, 53. Buďa (Přeučil), 54. Hrubant (Machulda), 55. Švácha, 58. Kunrt.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Pelc, Hartman, Čížek, Žižka D., Havel, Blažek, Fiala, Bečvář, Novotný, Zeman, Štelcich, Kalinovič, Miklovič, Kopáč, Toman, Jáchym, Mála, Ondráček, Bursík.

HC Draci Bílina: Brzobohatý - Polák, Müller, Kunrt, Havlůj, Malovický, Šimanovský, Přeučil, Machulda, Hrubant, Salač, Novák O., Urban, Jirkovský, Buďa, Švácha, Novák P., Bezpalec, Kacl.

Klášterečtí dnes hostili na svém ledě Bílinské draky. Hned ve 4. minutě se rozezněla Damaškova tyč od po střele Miroslava Poláka. V 5. minutě fauloval Radek Havel a hosté si zahráli první přesilovku. Na branku však stačili vystřelit jen dvakrát. Do pěkné akce se v 8. minutě dostal Radek Havel, ale na poslední chvíli mu sklouzl kotouč z hole. Bílinští však na tuto akci reagovali a v čase 8:07 vstřelil branku Vlastimil Salač, kterému asistoval Ondřej Novák. V čase 10:00 se utkal v osobním souboji Jiří Bečvář a Petr Kacl. Oba si odnesli tresty v podobě 2 minut a ještě 10 minut osobní trest. Na konci 11. minuty se k pěkné střele z otočky dostal Martin Hrubant, ale Damašek stačil včas sklapnout betony. Na konci 12. minuty se však hosté dočkali druhé branky. Tomáš Přeučil si vytáhl Damaška z branky a potom se mu podařilo kotouč dotlačit až za jeho záda. Asistoval mu při tom Martin Kunrt. Ve 13. minutě si zahráli přesilovku i domácí, po faulu Matěje Malovického. Bohužel se jim na branku nepodařilo vystřelit. V 17. minutě se do dobré šance dostal Tomáš Bursík a Jan Toman, ale Brzobohatý měl své betony na správném místě. V 19. minutě se k pěkné střele dostal Lukáš Zeman, ale Brzobohatý nastavil svou lapačku. V čase 18:47 se domácím podařilo snížit po střele Martina Kalinoviče. Asistenty mu byli František Mála a David Žižka.

Domácí se hned po 12 vteřinách druhé třetiny dostali do pěkné šance. Brzobohatý vůbec nevěděl, kde má kotouč. Jeden z Bílinských hráčů mu však ke kotouči pomohl. V čase 40:58 se do šance dostal Tomáš Urban, Damašek ale včas sklapl betony. Ve 22. minutě se ke střele dostal Tomáš Bursík, ale ani na druhý pokus Brzobohatého nepřekonal. Ve 24. minutě putoval na trestnou lavici Martin Kalinovič a hosté si tak zahráli další přesilovku. Díky skvělé práci Kláštereckých se jim nepodařilo vystřelit na branku ani jednou. Ve 27. minutě se však už hosté prosadili a na 1:3 po několika dorážkách zvýšil Radek Bezpalec. Asistentem mu byl Petr Kacl. Ve 29. minutě se do šance dostal Martin Štelcich, ale ani na třetí pokus Brzobohatého nepřekonal. V čase 30:01 byl vyloučen Petr Kacl a domácí si tak mohli zahrát přesilovku. Útočné pásmo drželi téměř celé 2 minuty, ale vsítit branku se jim nepodařilo. Ve 37. minutě přeskočil kotouč Damaškovu lapačku po střele Vlastimila Salače a hosté tak zvýšili už na 1:4.

V čase 42:32 vystřelil z mezikruží Jan Toman, ale Brzobohatý sklapl betony včas. V 44. minutě byl vyloučen za krosček Vladimír Machulda a domácí se tak dostali k další přesilovce. Ve 49. minutě se domácí dostali k další přesilovce po faulu Tomáše Přeučila. Kláštereckým se podařilo vystřeli třikrát, ale Brzobohatý byl vždy ve správný čas na správném místě. V 51. minutě se konečně domácí prosadili. František Mála po přihrávce Filipa Ondráčka se krásně trefil nad lapačku Brzobohatého a snížili tak na 2:4. Radost ale netrvala dlouho. V 53. minutě se po přihrávce Tomáše Přeučila trefil Milan Buďa. V zápětí se na začátku 54. minuty trefil ještě Martin Hrubant po přihrávce Vladimíra Machuldy a upravili tak stav utkání na 2:6. v 55. minutě stačil ještě Milan Buďa orazítkovat tyč a na konci 55. minuty se střelou o tyč trefil Slavomír Švácha. V 56. minutě se pokusil o branku obtočit Martin Štelcich, ale Brzobohatý byl opět na místě. V 58. minutě se podařilo Kláštereckým dát ještě jednu přesilovku pro hosty po nedovoleném bránění Radka Havla. Martin Kunrt přesilovku využil v čase 58:18, kdy tečoval střelu od modré a upravil tak stav utkání na konečných 2:8.