Šestá porážka v řadě pro Klášterec!

Ne a ne a ne. Klášterci se bohužel v poslední době vůbec nedaří a v dalším kole prohráli hokejisté z města porcelánu na ledě Řisut 1:3. Hotovo bylo už po dvou třetinách, když se domácí dostali do vedení 3:0. V poslední třetině zaznamenal jediný čestný úspěch Klášterce Martin Kalinovič. Klášterec v posledních šesti zápasech dokázal vstřelit v každém utkání jen jediný gól a na to se bohužel zápasy nevyhrávají. Doufejme, že klášterečtí hokejisté se dostanou v posledních pár kolech do konce základní části do pohody a nasbírají ještě nějaké body.
11. ledna 2014 | 17:00 | Řisuty
3:1
1:0, 2:0, 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 17. Záleský (Bílek, Sedláček), 29. Vlček (Jirouch, Kos), 34. Kos (Landa) – 45. Kalinovič (Toman)

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...