Klášterci přibyl další marod

Klášterec zaknočil 1. část 2. hokejové ligy vysokým vítězstvím na domácím ledě. Na sedmi gólech v mělnické síti se hattrickem podílel Milan Babka. I přes výhru 7:2 ale zůstanou Klášterečtí na čtvrtém místě tabulky. Před vstupem do druhé části je od prvního Děčína dělí pouhé čtyři body.
18. října 2006 | 18:00
7:2
3:0, 3:2, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 12. Babka (Řepík, Kocek), 13. Nerad (Loučka), 16. Kotrouš (Nerad, Kocek), 26. Kout (Kotrouš), 33. Babka (Řepík), 35. Babka (Kocek, Řepík), 58. Soukup (Nerad, Kotrouš) - 32. Rousek M. ( Kala R., Buriánek), 35 Buriánek. Rozhodčí: Bacílek - Sichrovský, Šerý. Vyloučení: 9:12, navíc Řepík (KNO) 10´OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Loučka - Kuncl, Kocek - Ambrož, Znojemský - Soukup, Kotrouš, Diviš - Tenkač, Hahn, Řepík - Pokorný, Babka, Kout - Šedivý, Novotný, Suk, Kreuz

HC Mělník: Vokurka - Kala M., Kala R., Rousek M., Rousek J., Kotěšovský, Příhoda, Hrbek, David, Tomáš, Mikala, Urban, Stirka, Dobiáš, Brožovský, Pazourek, Buriánek

Klášterečtí vlétli do zápasu s obrovským nasazením. Hned v úvodních minutách je ale potkala nepříjemnost. Milan Hahn zůstal po souboji před brankou soupeře ležet a s vykloubeným ramenem byl převezen do nemocnice. I když byli domácí od úvodního buly lepším týmem, nedařilo se jim proměňovat šance. První gól přišel na svět ve 12. minutě při hře 4 na 4. Kocek našel před brankou volného Milana Babku, a ten poslal puk pod betonem brankáře Houdka do sítě. O minutu později, po návratu vyloučeného kláštereckého hráče, využil přesilovou hru střelou od modré Radek Nerad. V 17. minutě pak tentýž hráč připravil gólovku pro centra svého útoku. Václav Kotrouš tečoval Neradovu střelu do horního rohu Houdkovy branky.

Domácím se povedl i vstup do druhé třetiny. Kotrouš přihrál do jízdy Karlu Koutovi, ten projel mezi mělnickými obránci a střelou do víka přidal čtvrtý gól. Hostům se podařilo překonat Damaška až ve 32. minutě. Trefil se kapitán Martin Rousek. Mělničtí ale nedostali možnost vrátit se do zápasu. Hned ve 33. minutě totiž domácí znovu zvýšili. Houdek neudržel puk po Řepíkově střele a do prázdné branky dorážel Milan Babka. O dvě minuty později završil Milan Babka hattrick a vyhnal Houdka z branky. Střídající Vokurka se na ledě ohřál necelých třicet vteřin a už byl svědke druhého gólu svého celku. Damaška překonal Petr Buriánek. V závěru druhé třetiny musel Damašek čelit dalšímu nebezpečnému útoku. Obráncům ujel Jiří Rousek, ale klášterecký brankář jeho nájezd zneškodnil.

V poslední třetině se domácí stále hnali do útoku, jako by chtěli svému soupeři nadělit desítku. Přehnaná snaha ale vyústila pouze v chyby v rozehrávce. Sedmou branku přidal až v 58. minutě při hře 4 na 4 Jan Soukup.