I druhý bod si veze domu Klášterec

Klášterec se po druhém utkání v Benešově výrazně přiblížil k postupu. Přispěl k tomu hlavně velice šikovný útočník Marek Jáchym. Klášterec bude bojovat o svůj postup ve třetím utkání na domácím ledě 22.2.2012 od 18:00.

20. února 2012 | 18:00 | Benešov
0:4
0:2, 0:0, 0:2

branky a nahrávky: 2. Jáchym, 5. Jáchym (Dostál), 54. Bečvář, 59. Tenkač

HC Benešov: Matoušek (Holeš) - Verbík J., Zeman, Verbík R., Havlíček, Strnad, Jágr, Žoha, Němec, Decsy, Kaňka, Holánek, Starec, Medřický, Dvořák, Srdínko.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Mašek,Kocek,Žižka M., Řezníček, Loučka, Dostál, Horváth, Kolčava, Polanský, Kalinovič, Řepík, Freiberg, Miklovič, Mužík, Jáchym, Hartman, Panocha, Tenkač, Toman, Bečvář.

Ani na druhý pokus se nepodařilo Vodním Lvům skolit goliáše jménem HC Klášterec nad Ohří. Klášterec přijeli s vědomím, že sice první utkání vyhráli, ale nebyla to pro ně žádná hračka, proto hráli ze zajištěné obrany a Benešov od začátku utkání do větších šancí nepouštěli. Naopak v úvodním dějství skórovali dvakrát. Vodní lvi si ve druhé třetině vykřesali jiskřičku naděje, když udrželi manko v podobě dvou gólů z první třetiny. I ve třetí periodě drželi Klášterec na dostřel, ale střelecká potence benešovských hráčů trvá. Místo vytvoření tlaku na klášterecký celek v posledních minutách se projevil jako kat Vodních Lvů Klášterecký útočník Bečvář, když upravil necelých sedm minut před koncem utkání na 0:3. Klášterec si své vedení utvrdili pětasedmdesát vteřin před koncem, svým čtvrtým gólem, který vstřelil Tenkač. Konečný stav 0:4! Stav série 2:0! Třetí utkání Klášterec odehraje ve středu 22.února od 18 hodin na domácím ledě. Bude to poslední utkání benešovských Vodních Lvů v této sezóně nebo vrátí sérii do Benešova? Sledujte na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří!