474 376 851 hcklasterec@email.cz

Poslední zápas byl pro Klášterec vítězný!

Dnešní poslední zápas v základní části na ledě Řisut ovládl Klášterec. Hostující celek byl po celý zápas vždy o krok napřed, ale domácí mužstvo dokázalo vždycky vyrovnat a nakonec utkání skončilo 3:3. Prodloužení vítěze také nepřineslo a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byl úspěšnější Klášterec, když se jako jediný mohl radovat ze vstřelené branky Vladislav Vrtek. Klášterec tak urval z tohoto zápasu dva body a po základní části tak skončil bohužel až na čtrnáctém místě, které znamená, že Klášterec bude chybět v play-off.
20. února 2016 | 17:00 | Slaný
3:4sn
1:1, 1:1, 1:1 - 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 19. Janeček (Slavíček, Kružík), 23. Fortelka (Náprstek), 52. Šilhavý (Kužel) – 13. Kuncl (Huňady, Hammerbauer), 22. Hrdlička (Mála), 52. Huňady (Hammerbauer), rozh. náj. Vrtek

HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kašák, Kužel, Babický, Bílek, Raclavský, Ovčinnikov, Sedláček, Bunda, Dostál – Kos (C), Krpata, Záleský, Fortelka, Náprstek, Slavíček, Arnošt, Šilhavý, Kružík, Kalla, Janeček.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Polášek) – Kuncl (C), Kozák, Koblitz, Kopica, Chotaš, Groger – Šmejc, Lehnert, Vrtek, Hrdlička, Toman, Mála, Toušek, Hammerbauer, Huňady.