Poslední vteřiny rozhodly o bodovém zisku Klášterce!

Neskutečná bitva se odehrála v posledním kole základní části krajského přeboru. Klášterec se utkal s největším rivalem Kadaní "B" a k vidění byla doslova hokejová válka! První třetina nabídla hned dvě domácí branky, ale vzhledem k tomu, že ani jeden z rozhodčích neviděl v nepřehledné situaci puk v brance, nemohli uznat ani v jednom případě branku. Druhá třetina nabídla velmi nervózní průběh. Klášterec byl na ledě lepším celkem, ale nedokázal se prosadit proti v zápase famóznímu Pavlu Damaškovi, který v brance předváděl neskutečný výkon. O první branku se postaral kadaňský Jaroslav Kulich na kterého navázal do konce třetiny Lukáš Tenkač. Druhá třetina byla ukončena v čase 39:25 vzhledem k problému na kluzišti a zbývající čas se tedy dohrál po úpravě ledu. Poslední dějství si budou diváci připomínat ještě dlouho. Na kluzišti se strhla nejedna bitka, na zemi se ocitl také rozhodčí a Klášterec předvedl parádní obrat. Na skvělé chytajícího Damaška v brance vyzrál jako první Martin Hartman, který chytře nahodil puk před branku a kotouč se po odrazu od brusle obránce dostal do branky. Necelé dvě minuty po domácí brance se prosadil podruhé v utkání Jaroslav Kulich a s domácími to nevypadalo dobře. V čase 53:37 se prosadil Martin Videv a jeho branka "nakopla" domácí. Neuběhlo ani dvacet vteřin a bylo vyrovnáno! Ještě nedávno trenér a nyní útočník David Suk znovu skočil do zápasového tempa a hned si připsal důležitou branku v utkání. Od diváků si také zasloužil tento klášterecký "veterán" parádní ovace. Utkání spělo už ke konci kdyz se ke slovu dostal aktivně hrající Jiří Vlastník, který v přesilové hře vzal vše na sebe a od pravého mantinelu poslal puk za záda Damaška. Napínavou bitvu tedy ovládl Klášterec nakonec 4:3.
19. ledna 2019
4:3
0:0, 0:2, 4:1

branky a nahrávky: 48. Hartman (Blažek, Kosina), 54. Videv (Birhanzl), 54. Suk (Blažek, Kosina), 60. Vlastník (Blažek) – 29. Kulich (Polanský, Krstev), 33. Tenkač (Krstev), 50. Kulich (Tenkač)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) – Kozelnický, Blažek, Birhanzl, Týr, Boháč, Kosina, Bárta, Váňa, Videv, Suk, Drazdík, Matějka, Hartman, Vlastník, Bečka

Kadaň: Damašek – Tichý, Koreš, Krstev, Krpenský, Polanský, Tenkač, Januška, Bartók, Hubínek, Kulich

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...