Poslední domácí utkání Klášterec prohrál

V posledním domácím utkání základní části potřebovali klášterečtí hokejisté nutně porazit Pelhřimov, aby se tak od posledního týmu skupiny západ odpoutali a přiblížili se vyšším patrům druholigové tabulky. Do zápasu vstoupili více než dobře, když hned v první minutě skóroval Lukáš Hrdlička. Na tuto branku reagoval hostující Šidák stejně jako na další branku domácího Jáchyma. Za vyrovnaného stavu 2:2 se tak po první třetině odcházelo do šaten. Nástup do druhého dějství bohužel pro domácí hráče měli hosté, když se během necelých tří minut dokázali prosadit hned třikrát, čímž prakticky rozhodli o osudu utkání. Pojistka v podobě branky na 2:6 znamenala pro hosty jasné vedení, které se ani přes snahu ve třetí třetině nepodařilo domácímu celku smazat. Jasná výhra hostí v poměru 3:7 znamená, že se boj ve spodních vodách tabulky opět ještě více zdramatizoval. Na Klášterec teď čeká série tří venkovních zápasů, kterými se základní část letošní sezóny uzavře.
11. února 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
3:7
2:2, 0:4, 1:1

branky a nahrávky: 1. Hrdlička (Běhal), 5. Jáchym (Boušek), 54. Vlastník (Michálek) – 4. Šidák (Třetina), 17. Šidák (Třetina), 22. Třetina (Kopic), 23. Beneš (Hadrava), 23. Siřiště (Vysloužil), 36. Třetina (Kopic, Vysloužil), 56. Siřiště (Vysloužil, Votápek)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Běhal, Strejček, Rulík, Michálek, Koblitz, Hrdlička, Hroch, Mála, Rubeš, Jáchym, Boušek, Molnár, Freiberg, Osmík, Toman, Nguyen, Vlastník

Pelhřimov: Vajner (Čekal) – Adam, Kasalý, Mečiar, Šidák, Kubát, Třetina, Kadlec, Vysloužil, Votápek, Kopic, Beneš, Hadrava, Kasalý F., Siřiště

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...