Klášterec i podruhé porazil Sokolov

Odveta za zápas ze začátku srpna se Sokolovu nezdařila, Klášterec zvítězil i ve druhém vzájemném zápase. Výsledky Klášterce zatím připomínají houpačku, pravidelně se střídají vítězství a porážky. V úterý se pokusí klášterečtí hokejisté tento trend přerušit proti Děčínu, který dnes vyprášil kožich českolipským Predátorům výsledkem 6:2.
26. srpna 2010 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
4:2
2:0, 1:0, 1:2

branky a nahrávky: Branky a asistence: 3. Pražák (Stehlík), 17. Novák (Miklovič), 32. Polanský (Kalinovič, Řezníček), 44. Kocek (Pražák) - 43. Kukla (Nový), 55. Setikovský (Kukla)

Klášterec nad Ohří: Damašek (30. Kaššák) - Krupka, Kocek, Koblitz, Řezníček, Zendl, Žižka, Blažek, Miklovič, Stehlík, Pražák, Polanský, Bečvář, Suk, Řepík, Novotný, Panocha, Mazinč, Hartman, Jáchym, Kalinovič.

Baník Sokolov: Jakubal Pavel (Balšán Dominik),Diblík Miroslav, Formánek Zdeněk, Hauer Lukáš, Kořínek Jakub, Mudra Jiří, Pech Josef, Říha Ivan, Dobřemysl Václav, Louthan Jakub, Kukla Petr, Majer Miroslav, Nový Petr, Račanský Petr, Setikovský Jan, Sláma Tomáš, Slovák Radim, Soukup Jan "C" , Záhora Matěj

Úvodní buly vyhrál Sokolov. Ve 14.sekundě prověřil Jakubala střelou z mezikruží Roman Pražák. Ve 2.minutě tečoval Jiří Bečvař střelu od Davida Suka, Jakubal byl však připraven. Ve 3.minutě se prosadil Roman Pražák, když dorážel střelu od Jana Stehlíka. V 5.minutě se Damašek zapotil, když Jakub Kořínek vypálil nebezpečnou střelu od modré čáry , kterou dorážel Petr Nový. Damašek byl však na svém místě a s celou situací si poradil. V 7.minutě vypálil Jan Krupka na Jakubala nebezpečnou střelu od modré čáry. Jakubal však jeho střelu bez problémů pokryl. V 9. minutě Jakubal zlikvidoval střelu od Ladislava Řezníčka. V 11. minutě se Klášterec ubránil v oslabení 3:5. V 15.minutě se pokusil o samostatný průnik Jan Setikovský, byl však odstaven Janem Krupkou. V 16. minutě si Damašek poradil s velice nelehkou situací, když na Damaška jeli Soukup s Dobřemyslem. V 17. minutě podruhé překonal Jakubala přesně umístěnou střelou nad jeho levé rameno Ondřej Novák po přihrávce od Petra Mikloviče. Ve 20. minutě dostal Jiří Bečvář desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. V první třetině Klášterec převzal roli a ujal se vedení 2:0, po střelách Pražáka a Nováka. Po první třetině odstoupil domácí hráč David Suk, který se vrátil po zranění kolene.

Do druhé třetiny Sokolov nastoupil v početní převaze 5:4. Ve 22. minutě Jakubal zariskoval vyjetím zbranky a odpálil puk přes všechny čáry až na zakázané uvolnění. Ve 26. minutě Martin Hartman prověřil Jakubalovu pozornost. Ve 27.minutě se pokusil projet Jan Stehlík, ale byl faulován Ivanem Říhou. Ve 29.minutě neprošla střela od Miroslava Koblitze za Jakubovalova záda. Ve 30. minutě nastoupil do Klášterecké branky Jan Kaššák. Ve 31.minutě pálil od modré čáry Martin Kocek, jeho střelu Jakubal ale zlikvidoval. Ve 33. minutě Ladislav Řezníček našel na červené čáře najetého Martina Kalinoviče, který poslal puk na druhou stranu najíždějícímu Tomáši Polanskému, který umístil puk za Jakubalova záda. Ve 34. Minutě ujel Petr Jáchym, který trefil pouze Jakubalovy betony. Ve 36.minutě pálil od modré čáry Jaroslav Hobl, Kaššák byl však pozorný a jeho střelu pokryl. Ve 39.minutě překazil Martin Kocek akci Ivana Říhy a Jana Strýčka. Ve druhé třetině byly k vidění velice pěkné akce, které skončily pouze jednou brankou pro domácí tým. Sokolovští až takové štěstí neměli.

Ve 43. minutě doklepl puk za Kaššákovi záda Petr Kukla po nahrávce od Petra Nového. Ve 44.minutě nahrál Roman Pražák na modrou čáru Martinu Kockovi, který se dostal až k Jakubalovově brance a svou šanci proměnil. Ve 48. minutě vypálil tvrdou střelu Tomáš Polanský, trefil pouze Jakubalovy betony. V 50. minutě se pokusil Marek Jáchym trefit mezeru nad Jakubalovým levým ramenem. V 51. minutě se pokoušel tečovat před Jakubalovou brankou Jiří Bečvář střelu od Miroslava Koblitze, jeho teč šla pouze mimo branku. V 55. minutě dorazil puk za Kaššákova záda Jan Setikovský, po přihrávce od Petra Kukly. V 59. minutě Roman Pražák netrefil zcela odkrytou Jakubalovu branku. V 59.minutě pálil z mezikruží Jan Soukup, trefil pouze Kaššákovu hruď. V 59.minutě Sokolovští odvolali brakaře a zkoušeli powerplay, která nijak neovlivnila stav utkání. V závěru se bojovalo tělo na tělo.