474 376 851 hcklasterec@email.cz

Parádní třetí třetina rozhodla o vítězství Klášterce

Klášterečtí hokejisté přivítali v dalším utkání druholigové skupiny západ soupeře z Písku. První třetina nabídla velmi vyrovnaný hokej a padla v ní jediná branka a to z hole Vladislava Vrtka. Ve druhé třetině se už dostal ke slovu také Písek, která otočil utkání ve svůcj prospěch. Do konce třetiny ale ještě srovnal Marek Jáchym. Poslední část hry už domácímu mužstvu. Klášterec přidal do hostující sítě tři branky a mohl se tak radovat z vítězství 5:2.
2. prosince 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
5:2
1:0, 1:2, 3:0

branky a nahrávky: 19. Vrtek (Andres), 39. Jáchym (Vrtek, Deveri), 52. Huňady (Hammerbauer, Deveri), 58. Vrtek (Andres, Charousek), 59. Mála (Jáchym, Žižka) – 30. Marek (Urbanec, Škopek), 36. Jirků Rozhodčí: Jan Schmejkal – Richard Coubal, David Klouček

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Kozák, Drobný, Schönauer, Pokorný, Andres, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Nguyen, Hammerbauer, Deveri, Huňady, Lehnert, Toman.

Písek: Panec (Pipek) – Procházka, Jirků, Hrubý, Bernad D., Škopek, Hanus, Hřebíček, Koutenský, Slavík, Růžička, Vlček, Bernad J., Ciboch, Sýbek, Marek, Ferebauer, Urbanec, Suchan, Novák, Pašek.

Hned v úvodní minutě se do zakončení tlačil přes dva domácí obránce hostující Růžička, ale jeho pokus zneškondil domácí brankář. Poté se dostal ke slovu také Klášterec, který se tlačil do zakončení, ale ani jemu nebylo zatím přáno. V 9.minutě se snažil tvrdou střelou od modré čáry poslat domácí tým do vedení Ladislav Nguyen, ale ani jeho dělovka nepřinesla první branku utkání. Poté se hrál velmi vyrovnaný hokej, ale ani jeden z týmu si nedokázal připravit vážnější akci k zakončení. To se povedlo až hostujícímu celku v 18.minutě. Písecký Václav Novák měl před sebou prázdnou domácí branku, ale ani to mu nestačilo na to aby otevřel skóre a to když se po jeho střele vrhnul tygřím skokem domácí strážce svatyně Jan Kaššák a jeho tutovku zneškodnil. O minutu později už bylo na kláštereckém stadionu veselo. Bronislav Andres a Vladislav Vrtek se dostali do přečíslení dvou na jednoho a situaci využili bez zaváhání když druhý jmenovaný rozvlnil síť za brankářem hostí. Do konce první třetiny se už nic nestalo a tak šel do kabiny s lepší náladou domácí tým.

Druhá třetina začala podobně jako ta úvodní. V jejím úvodu byl vyloučen domácí Jiří Charousek a hosté si tak mohli zahrát v početní převaze. Ta se jim ale nepovedla a stav utkání tak byl nezměněn. Ve 30.minutě už se hostům povedlo skórovat při přesilové hře. Po skrumáži před domácí brankou se nejlépe zorientoval Ladislav Marek, který poté poslal puk pod břevno domácí branky. Po této brance byl aktivnějším týmem na ledě právě Písek. 36.minuta přinesla další branku do domácí klece. Libor Jirků se dostal hned dvakrát k zakončení a nakonec se mu podařilo poslat puk do domácí klece. Hosté tak vedli 2:1 a nutno dodat že zaslouženě. Ve 39.minutě měl Klášterec výhodu a to když byl signalizován trest pro hráče hostí. Tuto výhodu domácí tým využil parádně a to když se puku ujal Marek Jáchym a střelou z mezikruží překonal Pance. Poté už se nic nestalo a do kabin se tak šlo za stavu 2:2.

V úvodu třetí třetiny byli vyloučeni za menší potyčku domácí Mála a hostující Bernad. Prvních deset minut se hrálo z jedné strany na druhou ale oba brankáři drželi své týmy jak se říka nad vodou. Ani jeden z týmů nechtěl udělat vážnější chybu, která by ho stála inkasovanou branku. V 51.minutě se mohl radovat Klášterec z vedoucí branky. Patrik Huňady se u levé tyčky hostujcí branky dostal k puku a poté už neměl problém poslat puk do poloprázdné branky. Písek se samozřejmě snažil utkání ještě minimálně vyrovnat, ale proti byl především Jan Kaššák, který odchytal parádní utkání. V 58.minutě se dostal k puku Vladislav Vrtek, který se nejprve parádně zbavil jednoho z obránců a poté šikovně zakončil na rameno Pance. V tu dobu už asi nikdo nepochyboval že si Klášterec připíše body do tabulky. Písek se ještě rozhodl ke hře bez brankáře, ta se mu ale nepovedla. Do prázdné branky se trefil František Mála a Klášterec se tak mohl radovat ze tří bodů.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >