Oslabený Klášterec ztratil další body

Východočeši od začátku ukázali, kdo bude na kláštereckém ledě pánem, když první branku vstřelili ve vlastním oslabení. O Osm minut později přidali druhou a od té doby domácí hokejisté pouze doháněli sprintující hráče z Trutnova. Bez spousty hráčů ze základní sestavy nakonec klášterečtí podlehli hostům těsně 2:3.
14. ledna 2015 | Klášterec nad Ohří
2:3
1:2, 0:1, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 16. Mála (Hrdlička), 60. Bečvář (Hrdlička, Žižka) - 5. Koutník (Junek), 13. Luštinec (Chytráček, Karlík), 24. Chytráček (Luštinec). Vyloučení: 8:8.

Klášterec nad Ohří: Kaššák - Loučka, Benda, Koblitz, Kunrt, Váňa, Žižka - Hrdlička, Jáchym, Mála, Diviš, Bečvář, Boušek, Tatár, Nguyen, Vlastník.

Trutnov: Jeschke - Kukin, Souček, Škvor, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek - Chaloupka, Svoboda, Perutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Poulíček, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek, Zítka.

V domácím zápase proti Trutnovu nezačali klášterečtí dobře. V polovině 5. minuty sice hráli přesilovku, ale branku dali hosté. Po pravé straně utekl Martin Koutník a se štěstím prostřelil Kaššáka. Blízko dalšímu gólu byli hosté v 7. minutě, ale puk jen prosvištěl brankovištěm. Na konci 13. minuty už to hostům vyšlo. V přesilovce utekl opět po pravé straně Jakub Luštinec a střelou mezi Kaššákovy betony dostal hosty do dvoubrankového vedení. V dalším průběhu utkání podržel domácí především brankář Kaššák, bez jehož zákroků by utkání skončilo pro domácí debaklem. V čase 15:00 prolomili smůlu také domácí hráči. Nenápadný bekhend Františka Mály skončil v trutnovské síti a do šaten se odcházelo za stavu 1:2 v neprospěch domácích. Se závěrečnou sirénou první třetiny se trutnovský Voženílek nepěkně ohnal po Kaššákovy a Žižka to nenechal bez odezvy, oba tak druhou třetinu začínali na trestné lavici.

Také ve druhé části hry Kaššák čaroval a držel klášterecké naděje na obrat. Jenže ve 24. minutě pustil za svá záda střelu Petra Chytráčka, která se nakonec ukázala být střelou vítěznou.

A přitom stačilo tak málo. Aktivní František Mála se v 53. minutě prodral trutnovskou obranou a před brankou byl faulován, za což rozhodčí nařídil trestné střílení. Jenže šikovnějším v tomto souboji byl hostující brankář a stav se neměnil. To se stalo až v poslední minutě zápasu. Domácí sehráli power-play a plácnutí Martina Bečváře znamenalo druhý klášterecký gól. Na vyrovnání už domácím nezbyl čas a Trutnov si tak odvezl z kláštereckého ledu tři body.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...