474 376 851 hcklasterec@email.cz

O prohře rozhodla druhá třetina a gól v přesilovce

Na ledě Milevska bohužel klášterečtí hráči nepokračovali v dobře rozjeté sérii výher z Řisut a z domácího zápasu proti Písku. Krok dokázali se soupeřem držet pouze v první třetině. Ve druhé části hry, kterou Klášterec podobně jako v předchozích zápasech nezvládl, uteklo Milevsko na rozdíl dvou branek a v poslední části hry dorazili domácí hosty z Klášterce brankou ve vlastním oslabení. Přitom v průběhu celého zápasu padl pouze jediný gól při plném počtu hráčů na ledě.
22. října 2008 | 18:00
5:2
2:2, 2:0, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 7. Kořánek (Štych), 8.Hamerle (Šulčík), 32. R. Procházka (Suchánek), 38. Šperger (Šulčík), 42. Hamerle (Suchánek) - 6. Pražák (Spitzer), 20. Hartman (Kotrouš). Využití: 2:2. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 25:18.

Milevsko: F. Svoboda - Žlůva, R. Procházka, L. Chaloupka, Matouš, Štych, Schmied, O. Procházka, Šulčík, Šperger, Hamerle - Krejčí, Bělka, Štefan - Novotný, Suchánek, Kála - Kořánek, Müller, Fořt

Klášterec nad Ohří: Damašek - Řezníček, Spitzer, Zmeškal, Palubjak, Kocek, Loučka, Koblitz, Boguský, Pražák, Buchal, Řepík - Hartman, Kotrouš, Suk - Malát, Novotný, Novák - Dudek, Moro, Krpenský

Klášterečtí začali na milevském ledě dobře, když využili už svou první přesilovku v 6. minutě. Z trestné lavice se vracející Zbyněk Spitzer přihrál Romanu Pražákovi, který střelou zpoza obránce rozvlnil síť za Svobodovými zády. Jenže domácí fanoušci netruchlili dlouho. O minutu později využili svou druhou přesilovku také milevští, když Štychovu střelu od modré dorazil za Damaškova záda Milan Kořánek. A neuplynula ani minuta a Damašek kapituloval podruhé. Šulčíkovu střelu vyrazil jen přímo před najíždějícího Jakuba Hamerleho, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou kláštereckou branku. Také hosté využili v závěru první třetiny svou přesilovku. Ve 20. minutě se u tyče milevské branky prosadil Martin Hartman a propasíroval puk za Svobodova záda.

Ve druhé třetiny, jak už bylo napsáno výše, Klášterec podobně jako v předchozích zápasech zkolaboval a dal tak domácím šanci k útěku na rozdíl dvou branek. Nejprve ve 32. minutě, při milevské přesilovce, vymetl horní růžek Damaškovy branky Robert Procházka. I čtvrtý gól Milevska padl v přesilové hře. Kláštereckou síť rozvlnuil Zdeněk Šperger, který si osamocený počíhal na puk u tyčky.

V poslední třetině dorazili domácí hostující celek hned na začátku a to dokonce ve vlastním oslabení. Už ve druhé minutě poslední části hry se na kláštereckou obranu vrhli dva milevští útočníci. Suchánkovu střelu bohužel Damašek vyrazil jen před sebe a volný Jakub Hamerle pohodlně poslal puk popáté do klášterecké sítě.

Ohlasy trenérů

Petr Nekvinda, trenér HC Klášterec -My jsme začali dobře tu první třetinu. Pak jsme sice inkasovali dva góly, ale do konce třetiny jsme to ještě stáhli. Jenže druhá třetina, už jsem to říkal několikrát, byla pro nás opět prokletá a prohráli jsme ji 2:0. A v poslední třetině jsme inkasovali gól při naší přesilovce. Co se však týká třetí třetiny, ačkoli jsme prohrávali, začali jsme hrát náš hokej a myslím, že z naší strany byla poslední třetina dobrá, až na ten nešťastný gól. Myslím, že celé se to odvíjí od těch druhých třetin, které se nám nedaří. Na závěr bych ještě rád dodal, že k výkonu rozhodčího se sice nesluší vyjadřovat, ale podle mého názoru byl ve včerejším zápase kritický.
8. března 2020 | 17:00 | Louny
1:1, 2:5, 2:0

Prohlášení VV HC Tygři Klášterec

20. května 2020

Číst více >

Klášterec je vítězem Krajské ligy!

8. března 2020

Klášterečtí hokejisté to dokázali! V rozhodujícím třetím finálovém utkání urvali v Lounech vyhru 6:5 a můžou se tak těšit na kvalifikaci o druhou ligu. Do utkání přitom Klášterec nevstoupil vůbec...

Číst více >

Finálové drama rozhodne až třetí duel

5. března 2020

Klášterečtí hokejisté přivítali ve druhém utkání finálové série na svém kluzišti Louny a v případě výhry se mohli radovat z celkového vítězství v Krajské lize. Domácí hokejisté vstoupili do utkání...

Číst více >