Nymburk překvapivě znovu v sérii vede

I tentokrát se v prvním utkání další série dvojzápasů radovali hráči z Nymburku. Hosté totiž odehráli dvě třetiny křečovitě a soupeři tak velmi ulehčili práci. Po čtyřiceti minutách hry prohrávali o dvě branky, a přestože se v závěru neuvěřitelně zvedli, nedokázali překonat výborně chytajícího Jágra v nymburské brance. Středočeši se tak ujali ve čtvrtfinálové sérii vedení 2:1 na zápasy.
4. března 2008 | 18:00
3:1
0:0, 3:1, 0:0

branky a nahrávky: Branky: 22. Nýč (Sirotek), 33. Sirotek (Dvořák, Nýč), 35. Nýč (Sirotek) – 32. řepík (Babka). Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 350.

Nymburk: Jágr – Kaulfus, Kříž, Kos, Zeman, Sem, Vlach – Dvořák, Nýč, Sirotek – Vondrlík, Turinský, Kadeřábek – Fišer, Šimek, Martinec

Klášterec nad Ohří: Damašek - Loučka, Višňák, Pokorný, Řezníček, Kaplan, Satora, Koblitz, Mašek - Panocha, Novák, Suk - Krpenský, Růžek, Zika - Babka, Řepík, Diviš - Stehlík, Vrtek, Kadlec

Hned od první minuty se dostali domácí do velikého tlaku, který ovšem nedokázali zužitkovat. Hosté ohrozili Jágra až v závěru třetiny kdy hráli 114 vteřin ve dvojnásobné přesilovce, domácí brankář ale gól za svá záda nepustil. Domácí hokejisty ubráněné oslabení povzbudilo a krátce po začátku druhé třetiny šli zásluhou Nýče do vedení. Hosté sice v polovině utkání zásluhou Řepíka vyrovnali ovšem za minutu Nymburk opět vedl. Nýč poslal dlouhou přihrávku na Dvořáka, proti které vyrazil Damašek daleko z brány. Dvořák však byl u puku rychleji, hostujícího gólmana si obhodil a pro osamoceného Sirotka už nebylo problém trefit opuštěnou branku. Domácí byli na koni. Za další dvě minuty vymetl Nýč šibenici a domácí se dostali do dvoubrankového vedení. To v poklidu uhájili i v závěrečné dvacetiminutovce. Hosté se totiž už na vážnější šanci nezmohli.
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...