Děčín ani napodruhé proti Klášterci neuspěl

Sedmý přípravný zápas měli poslední srpnový den na programu hokejisté Klášterce nad Ohří. Na domácím ledě přivítali svého oblíbeného soupeře z Děčína a znovu dokázali zvítězit, tentokrát 4:2. O branky žluto-modrých se postarali Kalinovič, Pražák a dvakrát Polanský. Další zápas čeká na svěřence Michala Jägera už ve čtvrtek, kdy se vydají do Litoměřic.
31. srpna 2010 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
4:2
2:1, 0:0, 2:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Kalinovič (Kocek), 10. Polanský (Miklovič, Koblitz), 43. Pražák (Stehlík), 54. Polanský (Bečvář, Miklovič) – 20. Štverák (Čéška), 45. Kupec. Rozhodčí: ?. Vyloučení: -:-. Využití: -:-. V oslabení: -:-. Diváci: ---. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:4.

V 5. minutě se ocitl Roman Pažák sám před Lavingerovou brankou, svou šanci však neproměnil. V 8. minutě našel Martin Kocek najíždějícího Martina Kalinoviče a ten bez problémů zakončil. V 9. minutě poslal Petr Miklovič přihrávku na Tomáše Polanského, který bez váhání pálil mezi Lavingerovy betony. V 10. minutě se vyznamenal Pavel Damašek, když vynikajícím zákrokem vyrazil Kupcovu střelu. Ve 20. minutě našel Martin Češka před Damaškovou brankou zcela volného Jiřího Štveráka, který trefil mezeru nad Damaškovým ramenem.

Ve 29. minutě trefil Milan Stezka tyčku Damaškovy branky. Ve 33. minutě našel Libor Řepík volného Davida Suka před Lavingerovou brankou, jeho nahrávku ale zachytil Ivan Kučera. Ve 38. minutě se pokusil propálit skrumáž hráčů Daniel Zendl, jeho střela skončila v Lavingerově lapačce. Ve druhé třetině hra přitvrdila, v mnoha případech se hrálo opravdu tvrdě a končilo to i tresty.

Ve 41. minutě nahrál Jan Stehlík před branku zcela volnému Romanu Pražákovi, který dorážel do prázdné branky gólmana Lavingera. Ve 44. minutě se stihnul vrátit David Suk a odstavil Kamila Chátala, který jel sám na Damaška. Ve 45. minutě vypálil Jan Kupec od modré čáry až za Damaškova záda. V 54. minutě nahrál zpoza branky Petr Miklovič před branku Jiřímu Bečvářovi, který přihrávku poslal dále na Tomáše Polanského, a ten dopravil puk až do Lavingerovy branky. V 58. minutě vystřelil od modré čáry Martin Hartman, jeho střela skončila v Lavingerově lapačce. Po tomto zápase Klášterečtí získali 8 bodů.