Na třetí pokus to vyšlo! Tygři zdolali Litoměřice

Konečně! Klášterečtí hokejisté dokázali ve třetím vzájemném utkání v letošní sezóně zdolat soupeře z Litoměřic a dokonce se před něj posunuli na druhé místo tabulky! Soupeř se sice ujal v první třetině vedení zásluhou Davida Kolenatého, ale pro zbytek zápasu byl domácí brankář Tichý neprůstřelný. Ve druhé třetině nejprve vyrovnal Marek Váňa,ten se dostal k odraženému puku, který pak poslal do branky. Od té doby si domácí začali trochu více věřit a odměnou jim byla druhá branka z hole Víta Procházky. Po druhé třetině tedy vedli klášterečtí tygři 2:1. Třetí třetina přinesla velký počet vyloučení a to hlavně na straně Litomeřic. Na třetí branku nemuseli diváci čekat dlouho. Ve 45.minutě totiž Jiří Vlastník vyškolil celou obranu hostujícího celku, poté předložil puk Václavu Bečkovi a ten se nemýlil. Hosté se sice snažili snížit stav utkání a minimálně ještě do konce zápasu vyrovnat, ale domácí brankář je v poslední době v dobré formě a všechny další pokusy chytil. Domácí se dočkali do konce zápasu ještě jedné branky, když se podruhé v zápase trefil Václav Bečka. Tygři si tak připsali vítězství 4:1, páté vítězství v řadě a posun na druhé místo v tabulce. Celý tým předvedl zatím asi nejlepší výkon sezóny, jedno jméno však musíme vyzdvihnout. Jiří Vlastník byl dnes opravdu ve formě a jeho tři asistence byli v dnešním utkání velice důležité.
17. listopadu 2018
4:1
0:1, 2:0, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 27. Váňa (Oplt), 36. Procházka (Vlastník), 46. Bečka (Vlastník), 58. Bečka (Vlastník, Procházka) – 8. Kolenatý (Smola)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Staněk) – Bárta, Váňa, Koblitz M., Videv, Zendl, Drazdík, Procházka, Bečka, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina

Litoměřice B: Sklíba (Škvára) – Kolenatý, Drábek, Leitner, Votrubec, Rusý, Smola, Domin, Damašek, Student, Hruška, Vandas, Cerman, Purma, Pavlata

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...