Další vysoká výhra nad Sokolovem

Ku podivu se dnešní utkání vyvíjelo velice poklidně. Jen Hartman si z dnešního utkání odnesl trest do konce utkání za jeho připomínky vůči rozhodnutí. V první třetině se zranil Klášterecký útočník Roman Pražák a z utkání musel odstoupit. Klášterec zkoušel v závěru hrát pro diváky power-play. To jim ale Hlavní rozhodčí nepovolil a Damašek se musel vrátit zpět do branky.

29. ledna 2012 | 17:00 | Klášterec
7:2
3:1, 3:1, 1:0

branky a nahrávky: 15. Polanský (Řepík, Freiberg), 19. Stehlík (Řezníček), 20. Jáchym (Hofmeister), 30. Žižka M. (Kalinovič), 31. Toman (Hofmeister), 33. Jáchym (Polanský, Stehlík), 59. Stehlík (Polanský) - 7. Dobřemysl (Vrtek), 26. Vrtek (Příhoda)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák); Mašek, Kocek, Žižka M., Řezníček, Loučka, Kolčava, Žižka D., Čížek, Řepík, Freibergm Polanský, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Miklovič, Bečvář, Mužík, Jáchym, Toman, Hofmeister.

Baník Sokolov: Melichar (Makarovič); Kuncl, Koblitz, Formánek, Brožovský, Jakubal, Říha, Maděra, Šulc, Soukup, Divíšek, Sopr, Vrtek, Hartman, Novotný, Nový, Račanský, Příhoda, Závorka, Chodounský.

V 7. minutě klášterecký obránce Čížek vyrobil hrubou chybu, když špatně rozehrál před Damaškem. Tuto chybu náležitě potrestali Václav Dobřemysl a Vladislav Vrtek. Šanci na vyrovnání měl na hokejce Jan Toman, ale po jeho střele zazvonila pouze tyč. Sokolov mohl zvyšovat už na 2:0, jenže pohotový Damašek Soprovu nebezpečnou dorážku pokryl. V 15.minutě Klášterec využil přesilovou hru po vyloučení Vrtka. Ani Liboru Řepíkovy a Petru Freibergovi se nepodařilo dorazit puk za Melichara. Podařilo se to až na potřetí Tomáši Polanskému. V 19. minutě poslal Ladislav Řezníček do samostatného úniku Jana Stehlíka, který si vychutnal Melichara vynikající kličkou a zakončoval tak do prázdné branky. O několik vteřin později zvyšoval střelou na 3:1 Marek Jáchym po přihrávce od Jakuba Hofmeistera.

Ve 26. minutě si z poza Damaškovy branky vyjel Vladislav Vrtek a šikovným bekhendem zakončil. Ve 30. minutě Martin Kalinovič poslal přihrávku na modrou čáru Michalu Žižkovi a ten svou tvrdou střelou propálil vše co mu přišlo do cesty. Ve 31. minutě si na modré čáře předali puk Jakub Hofmeister a Jan Toman, který se prokličkoval sokolovskou obranou a vyškolil Melichara vynikajícím blafákem. Ve 33. minutě šikovně tečoval Marek Jáchym střelu Tomáše Polanského.

V 59. minutě přihrál před branku Tomáš Polanský Janu Stehlíkovi a ten propálil puk až za Melichara. Klášterec ještě v závěru utkání zkoušel pro diváky power-play, ale Hlavní rozhodčí to nechtěl povolit a tak se Damašek musel vrátit zpět do branky.