Na drtivý závěr domácích Klášterec nestačil

Již druhý přípravný zápas odehráli klášterečtí hokejisté na hostujícím kluzišti. Zatímco první zápas v Děčíně vyhrál Klášterec 5:4 po samostatných nájezdech, v tom druhém už nestačil na odvěkého rivala ze Sokolova. Klášterec sice vedl po dvou třetinách 2:1 zásluhou Vladislava Vrtka a Danka Deveriho, ale Sokolov během posledních pěti minut poslední třetiny zavelel k velkému obratu a vstřelil tři branky. Klášterečtí hokejisté tak zatím mají bilanci jedné výhry a jedné porážky. Další utkání sehraje Klášterec už na svém kluzišti a to ve čtvrtek od 19:00 kdy přivítá Řisuty.
18. srpna 2015 | 18:00 | Sokolov

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 20. Kašpar, 56. Gombár (Novák, Kuběna), 57. Říha, 58. Kuběna (Račanský, Říha) – 10. Vrtek (Koblitz, Deveri), 30. Deveri Rozhodčí: Mgr. Grech – Fiala, Havelec.

Baník Sokolov: Fečo (Rohal) – Říha, Novák, Michálek, Gombár, Binias, Truhlář – Sýkora, Račanský (A), Kuběna (C), Jirušek, Vrána, Kašpar, Krejsa, Dimitrov, Pfister, Tvrdek. Trenéři: Carvan, Kurfürst

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Koblitz, Chotaš, Kozák, Žižka, Benda – Hrdlička, Vrtek, Deveri, Ptáčník, Jáchym, Mála, Neuman, Toma, Toušek, Schönauer, Nguyen (C), Pánek. Trenér: Nerad

14. září 2019 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

Utkání v Kadani ODLOŽENO!

19. září 2019

Sobotní utkání SK Kadaň "B" - HC Tygři Klášterec nad Ohří se na žádost kadaňského týmu odkládá. Náhradní termín bude včas upřesněn. Děkujeme za pochopení.

Projekt "Hodina pohybu navíc" pokračuje

16. září 2019

Tygři vydřeli první mistrovské body!

14. září 2019

Klášterečtí hokejisté přivítali na svém kluzišti v prvním kole nového ročníku krajské hokejové ligy HC Slovan Louny. První třetina byla jasně v režii domácích, kteří svého soupeře k ničemu nepouštěli...