Klášterečtí hokejisté opět ukázali svou formu

Dnešní duel Kláštereckého týmu s celkem Teplic působil v prvních minutách ospale, avšak v šesté minutě klášterečtí hokejisté obdrželi výstražnou branku, která jim měla říci, že i desátý celek tabulky dokáže napáchat škody. V jedenácté minutě vyrovnal Jaroslav Buchal, který skóroval i v druhé třetině z trestného střílení. Domácí se v druhé části hry dostali z počátečních problému a nasázeli soupeři čtyři branky. Na obou stranách se dnes hrál velmi výrazný hokej zakončený výsledkem 6:3 ve prospěch domácího týmu.
7. února 2007 | 18:00
6:3
1:1, 4:0, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 12. Buchal (Ambrož), 26. Buchal (TS), 30. Zika (Babka), 32. Diviš (Novotný), 36: Babka (Ambrož, Buchal), 46. Diviš (Novotný) - 6. Hanzl R. (Slavík), 42. Delveris (Závada, Švejda), 52. Slavík (Hanzl A., Hanzl R.). Rozhodčí: Bolina - Chochola, Marek. Vyloučení: 6:5, navíc Gill (TEP) TS. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Kuncl, Ambrož, Březina, Znojemský, Loučka - Pokorný, Novotný, Diviš - Babka, Buchal, Zika - Novák, Řepík, Suk - Chyba, Šedivý

Teplice: Trnka - Gill, Mouka, Třeštík, Semecký, Klement, Hajný, Slavík, Hanzl A., Delveris, Švejda, Závada, Hanzl R., Vyskočil, Zámečník, Myšík

Tepličtí sice nedávno přišli o své největší hráčské opory, do Klášterce ale nepřijeli se svěšenými hlavami. Ba naopak. Už ve druhé minutě využil špatného střídání Myšík, ale Damašek si prostor před brankou pohlídal a nenechal hostujícího útočníka zakončit. V 6. minutě ale hosé svého soupeře překvapili. Výborně sehráli přesilovou hru a do protipohybu brankáře se trefil nejmladší hráč Teplic Robin Hanzl. O 4. minuty později domácí znovu chybovali v defenzivě a před Damaškem se ocitl nekrytý Závada. Klášterecký brankář ale jeho pokus kryl. Domácí se po deseti minutách hry se prosadili také domácí. Jaroslav Buchal z bezprostřední blízkosti našel skulinku ve výstroji brankáře Trnky, který sice na okamžik vypadal, že má kotouč pod kontrolou, ale o zlomek vteřiny později už rozhodčí namířil pravici směrem k brance.

Ve druhé třetině se domácí rozstříleli a nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo je v utkání favoritem. Ve 26. minutě suverénním způsobem proměnil Jaroslav Buchal trestné stříleí. Třetí branku přidal z nájezdu 2 na 1 Lukáš Zika a o dvě minuty později se z úhlu trefil Martin Diviš. Přehlídku střelců zakončil ve 36. minutě Milan Babka.

Za stavu 5:1 vstoupili domácí do třetí třetiny poněkud uchlácholeni a ve 42. minutě znovu inkasovali. Trefil se Maris Delveris. Klášterečtí si ale nenechali vyhraný utéct mezi prsty. Ve 46. minutě se podruhé v utkání trefil Martin Diviš. O šest minut později ještě zkorigoval skóre bývalý klášterecký hráč v dresu Teplic Lukáš Slavík. Závěrečé drama se však nekonalo. Domácí zasloužně vyhráli 6:3.