474 376 851 hcklasterec@email.cz
12. října 2011 | 18:00 | Jablonec
6:2
3:0, 2:1, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 4.Hájek (Brokeš), 6.Nevyhoštěný (Stehno, Kadeřábek), 15.Kadeřábek (Stehno, Nevyhoštěný), 32.Beránek (Stehno), 36.Tondr (Peřina, Bříška), 43.Beránek (Abraham, Nevyhoštěný) - 29.Toman (Kocek), 48.Pražák (Toman, Kalinovič). Rozhodčí: . Vyloučení: 6 : 7 navíc Kadlec (Kl.) 5+20.min. Využití: 3:1.

Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek – Petrmichl, Pulec, Beránek, Abraham, Duda, Zeman, Kysilka - Peřina, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Kadeřábek, Stehno – Měrtl, Brokeš, Hájek – Kuch, Šrejma, Krátký

Vlci od začátku vzali osud zápasu do svých rukou a ve čtvrté minutě šli do vedení. Po Brokešově přihrávce se proháčkoval přes půl hřiště Hájek a z úhlu překonal brankáře hostí. Byla to jeho první druholigová trefa! O dvě minuty později se radovali domácí podruhé. To do rychlého protiútoku vyrazila dvojice Stehno – Nevyhoštěný, přehráli jednoho bránícího hráče a Nevyhoštěný blafákem zvýšil na 2:0. Byla to teprve třetí střela na soupeřovu branku a zápas se pro jablonečany vyvíjel více než dobře.

Hosté sice nesložili zbraně a Hanousek se v domácí brance měl co ohánět, branka ale padla opět do sítě hostí, když Stehno poslal kolmou přihrávkou na steč Kadeřábka, jeho první střelu sice Damašek v brance Klášterce vyrazil, ale na dorážku již nestačil. Ruce nad hlavu zdvíhali i hosté, ale předčasně - kotouč sice byl již za Hanouskovými zády, ale na brankové čáře jej vykopával Duda.

V úvodu druhé třetiny se hosté nadechli k náporu, pasivní hrou jim k tomu pomohli i jablonečtí borci a výsledkem byla ve 29.minutě branka z hokejky Tomana po Pulcově zaváhání v rozehrávce. Tlak Klášterce však vzápětí ukončilo vyloučení hostujícího Kadlece, který po zákroku na Kadeřábka „vyfasoval“ 5+trest do konce zápasu. Bohužel konec v zápase to znamenalo i pro domácího hráče.

V následující přesilovce se nejprve trefil nechytatelnou bombou mezi betony Beránek a po perfektní kombinaci celé útočné trojice zakončoval do odkryté branky Tondr. Pátý gól pak znamenal odchod hostujícího gólmana Damaška na střídačku a do branky nastoupil Zavadil. Ani výrazný brankový rozdíl ale hosty neodradil od jejich snahy „něco“ se zápasem udělat. A tak si ani Hanousek nemohl stěžovat na nedostatek práce. „Hána“ ale navázal na svůj dobrý výkon z Děčína a byl oporou svého mužstva.

Na začátku poslední části hry pak přišla další přesilovka Vlků a v ní výstavní rána Beránka, který od modré nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté pak již dokázali jenom při vyloučení Brokeše korigovat výsledek a domácí hráči dotáhli zápas zodpovědnou hrou do výrazného vítězství. Celé mužstvo odehrálo podařené utkání, škoda že takový výkon nepřišel již při předcházejících zápasech. Znovu se ale ukázalo, že v této skupině druhé ligy může každý porazit každého, záleží pouze na okamžité formě. A tu měli Vlci tentokrát výrazně lepší !

25. září 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:2, 0:2, 2:0

Tygři nestačili na Roudnici

26. září 2021

Druhé kolo Krajské hokejové ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobré formě. Klášterci proti Roudnici chybělo hned několik klíčových hráčů (Vlastník, Bečka, Blažek, M.Koblitz atd..) a na ledě to...

Číst více >

Sezónu jsme zahájili vítězstvím

25. září 2021

Klášterečtí hokejisté se představili v rámci úvodního kola mistrovské sezóny v nedaleké Kadani, kde se utkali s místním "B" týmem. Obě mužstva se utkala i v rámci přípravy a Klášterec dokázal svého...

Číst více >

Akce "Pojď hrát hokej" se vyvedla

25. září 2021

Číst více >